امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک به چندین گربه بی پناه
با سلام و احترام . من به مدت 3سال است از گربه هائی که توسط انسانهای7 بی رحم در کوچه و جوی های پر از لجن رها میشوند نگهداری میکنم که الان تعداد 7 بچه و 11 گربه بزرگ دارم اما متاسفانه الان به بیماری ریوی و قلبی دچار شده ام و همچنین تنگنای شدید مالی که با بیماری و درمان بدتر شده و واقعا نمیتوانم از انها نگهداری کنم و تحمل رها کردن انها در خیابانهایی که سرگرمی ادمهایش ازار حیوانات است را ندارم لذا شرایط بسار بدی دارم از مدیریت محترم تا اعضای فهیم و مهربان کمک میخواهم که به من کمک کنید با سپاس

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سلام. از کار انسانی و شرافتمندانه ای که در حق این بی زبونها انجام دادید تشکر میکنیم. بهترین کار واگذاریه. یه کم مشکل و زمان بر هست ولی انشالله بشه زودتر واگذارشون کرد.
شما ازشون عکس بزارید و شماره تماس یاایمیل ازخودتون.دیدن عکسشون، کسانی رو که مثل شماعلاقه مند به نگهداری ازین فرشته ها هستند ترغیب میکنه تا سریعتر واگذار بشن.ممنون
I love animals, because they don't lie & judge, they never break my heart & never cheat on me
پاسخ
سلام. تشکر میکنم از راهنمایی شما ایمیل من ebrahimibasabi777@yahoo.com
پاسخ
من چند تا عکس از انها دارم اما نمیدانم باید کجا بگذارم راستش را بخواهید زیاد وارد نیستم .تشکر
پاسخ
(03-30-2016، 05:09 PM)بتی نوشته است: من چند تا عکس از انها دارم اما نمیدانم باید کجا بگذارم راستش را بخواهید زیاد وارد نیستم .تشکر

سلام. دکمه های زیر هر پست رو ملاحظه بفرمایید. وارد قسمت ویرایش پست خودتون بشید. و ویرایش کامل رو انتخاب کنید.صفحه ویرایش که باز شد ،پایین صفحه دست راست دکمه انتخاب فایل رو بزنید و عکس مورد نظرتونو انتخاب کنید و بعد از انتخاب هر فایل گزینه افزودن پیوست که پایین همون صفحه سمت چپ هست رو بزنید.همینطور برای عکسهای بعدی این مراحلو تکرار کنید و در اخر، دکمه بروزرسانی ارسال رو بزنید.
I love animals, because they don't lie & judge, they never break my heart & never cheat on me
پاسخ
دوست عزیز اگه موفق نشدید
عکس گربه ها و شماره تماس جهت اگهی برای من ایمیل کنید تا من براتون اگهی درست کنم هم تو این سایت هم میهن پت و بقیه شبکه های اجتماعی بزارم
لطفا به من پیام خصوصی بدین
منتظرم
پاسخ
(03-30-2016، 02:51 PM)بتی نوشته است: با سلام و احترام . من به مدت 3سال است از گربه هائی که توسط انسانهای بی رحم در کوچه و جوی های پر از لجن رها میشوند نگهداری میکنم که الان تعداد 7 بچه و 11 گربه بزرگ دارم اما متاسفانه الان به بیماری ریوی و قلبی دچار شده ام و همچنین تنگنای شدید مالی که با بیماری و درمان بدتر شده و واقعا نمیتوانم از انها نگهداری کنم و تحمل رها کردن انها در خیابانهایی که سرگرمی ادمهایش ازار حیوانات است را ندارم لذا شرایط بسار بدی دارم از مدیریت محترم تا اعضای فهیم و مهربان کمک میخواهم که به من کمک کنید با سپاس

سلام،اگر در بين گربه ها،بچه گربه حدود يكماهه هست من ميگيرم ٠٩١٢٣١٣١٨٩٧
پاسخ
سلام خدا خیرتون بده . من یه بچه گربه برای مادرم میخوام. این شمارمه 09123867784 اگه امکان داره برام تو تلگرام عکس بفرستید تشکر
پاسخ
سلام.متاسفانه در این چند روزی که برای انجمن ایمیل زده بودم تا الان بجز 3 بچه همگی فوت کردند که انها نیز بیمار هستند و باید از انها مراقبت زیادی شود و من الان 5 شبه که تا ساعت 5 صبح بیدارم و فکر نمیکنم صحیح باشه در این حالت واگذار شوند اما گربه های بزرگتر هست اگر خواستید تماس بگیرید لطفا برای سلامتی هم من و هم بچه گربه ها دعا کنید.متشکرم
پاسخ
من شرمندتون هستم براتون ایمیلمو گذاشتم عکساشونو بفرستید به زودی ان شااله واگذار میشن و خودتون و بقیه بچه گربه ها بهبود پیدا کنید
فک میکنید علت از دست رفتن بچه گربه ها چی باشه دوست گرامی؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک گربه بی پناه Shahrzad4626 32 2,994 01-22-2017، 05:17 AM
آخرین ارسال: taheri1395
  واگذاری 5 تا بچه گربه بی پناه eran 1 403 09-06-2016، 01:55 PM
آخرین ارسال: Animals lover
  کمک به یک گربه بی پناه ک یک پاش قطع شده میشل 5 742 08-23-2016، 01:59 PM
آخرین ارسال: Animals lover

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
با کلیک روی گوگل +۱ و اشتراک گذاری در فیس بوک از انجمن حمایت از گربه های خیابانی ایران حمایت کنید