امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی اشتهایی گربه
سلام
از دو روز پیش که گربمو آوردم خونه فقط بهش گوشت مرغ و شیر دادم. ولی تو این پیج خوندم که باید مواد غذایی دیگه هم غیر از گوشت بخوره. واسه همین امروز یه مقدار سیب زمینی پخته با مرغش مخلوط کردم ولی زیاد نخورد بعدشم رفت خوابید. چی کار باید بکنم که این غذا رو بخوره؟
یه سوال دیگه هم دارم. قرص انگلی که دکتر تجویز کرده بود رو طبق راهنمایی شما پودر کردم و ریختم تو غذاش. باید سه روز متوالی این قرص رو می خورد. دو روز پیش اینو خورد ولی امروز که غذاشو نخورد اصلا. حالا من باید دوره قرص رو از اول شروع کنم؟
پاسخ
سلام. سیب رو توی ماست خنک رتده کنید.
شما بک وعده بهش غذا میدید؟ تاشب که خیلی راهه.بازهم تلاشتونو بکنید. روش سرنگ هم امتحان کنید.
قرصش پرازی کوانتل بوده یا مبندازول یا چیز دیگه ای؟ امروز تلاشتونو بکنید اگه نخوردنیازی نیست از اول شروع کنید.میتونید فردا دوز بعدیو بهش بدید.
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.
پاسخ
(04-28-2016، 12:48 PM)Animals lover نوشته: سلام. سیب رو توی ماست خنک رتده کنید.
شما بک وعده بهش غذا میدید؟ تاشب که خیلی راهه.بازهم تلاشتونو بکنید. روش سرنگ هم امتحان کنید.
قرصش پرازی کوانتل بوده یا مبندازول یا چیز دیگه ای؟ امروز تلاشتونو بکنید اگه نخوردنیازی نیست از اول شروع کنید.میتونید فردا دوز بعدیو بهش بدید.

صبح قبل از اینکه برم سر کار بش غذا می دم. براشم غذا میذارم ولی وقتی من نیستم نمی خوره. صبر می کنه تا برم خونه بعد می ره سراغ غذا. به نظرتون لازمه با خودم ببرمش سر کار؟ چون تو خونه تنهاست.
اسم قرصش رو نمی دونم ولی قهوه ای بود و گفت که هر قرص رو سه تیکه کنم و هر تیکش رو تو یه روز بدم بش.
پاسخ
مبندازول هست احتمالا. نه احتیاجی نیست ببریدش. نمیشه که ! هنوز فرهنگش جا نیوفتاده
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.
پاسخ