امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک فوري
سلام وخسته نباشيد

يه گربه 4 ماه از اول تولدش تو پارکينگ خونه ما بود و من ازش حمايت کردم ولي چند وقت همسايها اعتراض ميکنن که اين حيون راه پلها رو کثيف ميکنه و هر روز با من و خانواده من دعوا ميکنن .
پارکينگ خونه ما هيچ راهي به به بيرون نداره و اين حيون نميتونه بره بيرون چون بيرونو تا حالا نديده البته ناگفته نماند اصلا دستي نيست و از ادما فرار ميکنه من فقط براش غذا ميزارم ديشب اومدن گفتن اگر نره از حياط با تفنگ بادي ميکشنش يا بهش سم ميدن ميشه خواهش کنم کمکش کنيد جايي يا کسي رو معرفي کنيد که بتونه زنده حيونو بگيره و به بيرون از ساختمان منطقلش کنن .

هر چقدر هزينه اين کار بشه من پرداخت ميکنم فقط خيلي سريع بايد اقدام بشه من وقت زيادي ندارم .خواهشن بخاطر خدا کمک کنيد

سامان صادقپور 09124266788
محدوده غرب تهران اتوبان اشرفي اصفهاني باغ فيض خ امام حسين کوچه امام رضا پلاک 8 واحد 6
پاسخ
سلام عجب همسایه های بی رحمی. توی خصوصی براتون پیغام گذاشتم
I love animals, because they don't lie & judge, they never break my heart & never cheat on me
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation فوري!! كمك به گربه اي كه درساختمان نيمه كاره در تهران (ظفر) گير كرده Dorothy 4 540 02-17-2017، 07:46 PM
آخرین ارسال: shivid
  كمك فوري يك گربه خانگي در خيابان پيدا شده سيمين 3 517 01-18-2017، 12:22 PM
آخرین ارسال: سيمين
Bug نياز به معرفي يك مركز درماني فوري براي جراحي يك بچه گربه كه از ناحيه ران به شدت آسيب Aref 2 482 10-17-2016، 09:26 AM
آخرین ارسال: Animals lover
  كمك فوري به بچه گربه بيمار Leila Sh 1 364 09-17-2016، 09:35 AM
آخرین ارسال: Animals lover

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
با کلیک روی گوگل +۱ و اشتراک گذاری در فیس بوک از انجمن حمایت از گربه های خیابانی ایران حمایت کنید