امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک فوری به گربه نابینا
Wink 
سلام دوستان
من و خواهرم چند شب پیش توی کوچمون یه گربه رو پیدا کردیم که هر جفت چشماش بسته بود و چیزیم نمیخورد بردیمش بیمارستان بعد از آزمایشو سونو بهمون گفتن که هر جفت چشماش نابینا شده و کلی دارو دادن که هر 12 ساعت باید بهش تزریق بشه، چند روز ازش مراقبت کردیم و داروهاشو بهش تزریق کردیم حالش بهتر شده ولی چون گربه بالغ و خیابونی هست دیگه تزریق داروهاش برامون مقدور نیست چون ما تجربه ای هم توی نگهداری از گربه نداریم. مشکل اساسی که وجود داره اینه که امکان نگهداریش برای ما وجود نداره، دوستان لطفا اگر کسی جایی رو سراغ داره که از گربه های نابینا نگهداری میکنن به ما کمک کنه.  Sad Sad Sad
پاسخ
سلام ، دوست مهربونم ، عرض كردم عكسشو با شماره تماس ، اي دي يا ايميل بزاريد كه اگر كسي پذيرفت بتونن باهاتون در تماس باشن. متشكرم
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.
پاسخ
دوستان لطفا اگر کسی میتونه کمکی بکنه با این شماره تماس بگیره 09389210544
پاسخ
سلام
من دو تا بچه گربه ٥-٦ ماهه ماده دارم كه نا بينا هستند. از اونها توي خونه نگهداري ميكنيم و بهشون غذا ميديم. حالشون خوبه فقط متاسفانه نابينا هستند.
از طرفي بسيار ترسو هستن و اصلا نميشه بهشون دست زد. 
لطفا اگر كسي هست كه بتونه ازشون نگهداري كنه و يا ميتونه كمك كنه چه از نظر مالي و چه نگهداري تا بتونيم اونهارو عقيم كنيم بسيار سپاسگزار ميشم.
پاسخ
سلام. اگر برای واگذاری اقدام میکنید لطفا شماره تماستون و عکس بچه ها رو بزارید
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.
پاسخ
(11-29-2016، 02:00 PM)tamiamani نوشته: سلام دوستان
من و خواهرم چند شب پیش توی کوچمون یه گربه رو پیدا کردیم که هر جفت چشماش بسته بود و چیزیم نمیخورد بردیمش بیمارستان بعد از آزمایشو سونو بهمون گفتن که هر جفت چشماش نابینا شده و کلی دارو دادن که هر 12 ساعت باید بهش تزریق بشه، چند روز ازش مراقبت کردیم و داروهاشو بهش تزریق کردیم حالش بهتر شده ولی چون گربه بالغ و خیابونی هست دیگه تزریق داروهاش برامون مقدور نیست چون ما تجربه ای هم توی نگهداری از گربه نداریم. مشکل اساسی که وجود داره اینه که امکان نگهداریش برای ما وجود نداره، دوستان لطفا اگر کسی جایی رو سراغ داره که از گربه های نابینا نگهداری میکنن به ما کمک کنه.  Sad Sad Sad

سلام 
من دوساله از یه گربه نابینا نگهداری میکنم خیلی سخته ولی چون از نوزادی پیداش کردم و ازش مراقبت کردم نمیتونم ولش کنم ! Sad
وقتی پیداش کردم چند روزه بود به دلیل عفونت شدید ویروسی مادرش ولش کرده بود ..
با درمان آنتی بیوتیک و توصیه های دامپزشک عفونت رو برطرف کردم ولی بدلیل تخریب کامل قرنیه ش بینایی هر دوچشمش رو از دست داد و طبق گفته دامپزشک در حد 5 درصد شاید بینایی داشته باشه و فقط نور رو میتونه تشخیص بده.
به هر صورت 2 ساله دارم ازش مراقبت میکنم و امیدوارم یه روزی توانایی این رو داشته باشم و بتونم ببرمش خارج از کشور برای پیوند قرنیه و بینایی رو بهش برگردونم.

میخواستم این رو بگم که دنبال محل نگهداری هم گشتم ولی پیدا نکردم . Huh
پاسخ