امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک گربه بی پناه
سلام عزيزان ميخواستم در باره يه گربه گزارش بدم كه در اثر حادثه دست چپ خودش رو از دست داده يعنى استخوان خرد شده و دكترها گفتن كه كارى نميشه براش كرد و الان به شدت نياز  به يه سرپرست داره لطفا اگه كسى ميتونه  كمك كنه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سلام ، كدوم شهر هستيد؟ درمان لازم انجام شده ؟ لطفا شماره تماستون و عكس گربه رو بزاريد
I love animals, because they don't lie & judge, they never break my heart & never cheat on me
پاسخ
(01-05-2017، 06:39 AM)Animals lover نوشته است: سلام ، كدوم شهر هستيد؟ درمان لازم انجام شده ؟ لطفا شماره تماستون و عكس گربه رو  بزاريد

با سلام من تهران هستم و اين گربه رو بيمارستان دانشگاه بردم اما اونا گفتن كه جراحى لازم داره ولى قول خوب شدن نميدن چون دست چپ خرد شده مخصوصا مفصل دست و آتل بستن و من بعد ١٧روز خودم اتل رو باز كردم در حال حاضر دست راست خوبه اما از دست چپ نميتونه استفاده كنه توى جعبه زندگى ميكنه و خاك هم كنارش گذاشتم ولى چند قدم بيشتر نميتونه برداره

شماره تماس : 09123868580
پاسخ
سلام
عكس گربه و اگر عكس راديولوژي هم داريد به همراه شماره تماستون بزاريد تا براتون share كنيم. بايد حتما جراحي بشه ، استخوانها خرد شده و درد زيادي داره . اگر سرپرست خوبي پيدا بشه ميتونه مراحل درماني رو تا اخر طي كنه
I love animals, because they don't lie & judge, they never break my heart & never cheat on me
پاسخ
(01-05-2017، 01:45 PM)Shahrzad4626 نوشته است:
(01-05-2017، 06:39 AM)Animals lover نوشته است: سلام ، كدوم شهر هستيد؟ درمان لازم انجام شده ؟ لطفا شماره تماستون و عكس گربه رو  بزاريد

با سلام من تهران هستم و اين گربه رو بيمارستان دانشگاه بردم اما اونا گفتن كه جراحى لازم داره ولى قول خوب شدن نميدن چون دست چپ خرد شده مخصوصا مفصل دست و آتل بستن و من بعد ١٧روز خودم اتل رو باز كردم در حال حاضر دست راست خوبه اما از دست چپ نميتونه استفاده كنه توى جعبه زندگى ميكنه و خاك هم كنارش گذاشتم ولى چند قدم بيشتر نميتونه برداره
امروز بهش داروی ضد انگل دادم و ریپورت رادیولوژی و عکس هارو هم پیوست میکنم
پاسخ
با سلام تا بحال با چند تا دكتر و جراح مشاوره كردم همه ميگن دست راست رو كه بد جوش خورده ميشه دوباره عمل كرد و درست كرد اما مفصل مچ چپ كه له شده رو نميتونن كارى كنن و منهم تا بحال اصلا با حيوانات مثل گربه هيچ آشنايى نداشتم و هزينه عمل رو هم ندارن حتى نميدونستم كه گربه براى دستشويى به خاك احتياج داره در هر حال از همه شما دوستان عاجزانه كمك ميخوام هر چه سعى ميكنم عكس و ريپورت رو بفرستم نميشه اگه ممكنه منو راهنمايى كنىد
پاسخ
براتون ايميل ميزارم بفرستيد به ايميلم
پاسخ
(01-06-2017، 01:44 AM)Animals lover نوشته است: براتون ايميل ميزارم بفرستيد به ايميلم

ازتون سپاسگزارم و منتظر دریافت ایمیل هستم
پاسخ
خصوصي فرستادم ، هنوز نرسيده ؟!
پاسخ
(01-06-2017، 04:08 AM)Animals lover نوشته است: خصوصي فرستادم ، هنوز نرسيده ؟!

من همين الان چك كردم و متاسفانه هنوز ايميلى از شما دريافت نكردم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
با کلیک روی گوگل +۱ و اشتراک گذاری در فیس بوک از انجمن حمایت از گربه های خیابانی ایران حمایت کنید