امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قبول سرپرستی و حمایت
من کرمانشاه هستم و امکان نگهداری و کمک به بچه گربه بی سرپرست یا گربه ی آسیب دیده رو دارم اگر سراغ دارید معرفی کنید البته در حد یکی دو مورد
پاسخ
سلام ، ممنون از حمايتتون ، لطفا شماره تماس براي موارد ضروري بزاريد
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.
پاسخ
بله حتمن
09353943335
پاسخ
سلام،من یه هفته پیش یه گربه پیدا کردم که دهانش دچار عفونت شدید بود و در حال مرگ،پیش دکتر بردمش و تا الان داروها و سرمش و براش میزدم ،و با وجود سگ خودم با شرایطی سختی ازش نگهداری کردم،شرایط نگهداری و هزینه هاش و ندارم،لطفا اگر کسی هست که میتونه کمک این حیوون کنه،چه از نظر مراقبت و نگهداری ویا هزینه درمانش لطفا کمکش کنه،عکسهای این حیوون هم هست اگر خواستید میفرستم،لطفا کمکش کنید نمیخوام اینجوری رها بشه
پاسخ
من تهران هستم
پاسخ
سلام. چندماهشه؟ لطفا عکسشو با شماره تماس یا هر راه ارتباطی که مایل هستید بزارید
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.
پاسخ
سلام دوست عزیز متاسفانه من کرمانشاه هستم . اگر تو تهران براش سرپرست مناسبی پیدا نشد . اگه بتونید راهی پیدا کنید که به دستم برسه من همه کارهاشو انجام انجام میدم
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  متقاضی سرپرستی بچه گربه surush313soldier 1 404 08-23-2019، 10:32 AM
آخرین ارسال: Masiha
Photo فوری فوری ((حمایت از یک گربه و 4 بچه اش)) رزیتا 0 325 04-20-2019، 01:40 PM
آخرین ارسال: رزیتا
Bug سرپرستی دوتا گربه یا معرفی دامپزشکی ارزان قیمت mostafa۲۰ 1 675 08-20-2018، 06:42 PM
آخرین ارسال: shivid
  سرپرستی ۳ تا بچه گربه کوچولوی خیابانی tarkhani 1 612 06-20-2018، 10:46 PM
آخرین ارسال: tarkhani
  نیاز فوری به حمایت aramis 2 1,705 02-12-2017، 02:44 PM
آخرین ارسال: reza84

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان