امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا در تشخیص نژاد این گربه کمک کنید
سلام

لطفا با توجه به عکس در تشخیص نژاد و اصیل بودن این گربه من را کمک کنید. فروشنده اش میگه پرشین سوپر فلت اصیله ولی من کمی شک دارم. در ضمن ایا از روی عکس میشه تشخیص داد که چند روزشه حدودا!! فروشنده میگه ۴۰ روز ولی من گربه ۴۰ روزه دیدم تقریبا دو برابر اینه و اندازه این به اندازه یک کف دست (کمی بزرگتر) است. [تصویر:  photo_2017_04_18_09_47_43.jpg]بازم از کمکتون متشکرم
[تصویر:  photo_2017_04_18_09_47_57.jpg]
پاسخ
سلام ميتونيد از نيم رخش هم عكس بزاريد؟ به نظر مياد فلت باشه ، چون سوپر فلت شكل بيني و پوزه فرو رفته تري دارند . مطمئنيد اندازه كف دسته؟!' اصلا مشخص نيست. غذا ميخوره يا شير؟
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.
پاسخ
(04-19-2017، 01:01 PM)Animals lover نوشته است: سلام ميتونيد از نيم رخش هم عكس بزاريد؟ به نظر مياد فلت باشه ، چون سوپر فلت شكل بيني و پوزه فرو رفته تري دارند . مطمئنيد اندازه كف دسته؟!' اصلا مشخص نيست. غذا ميخوره يا شير؟

سلام
ممنون از پاسخگویی شما
من هفته پیش دیدمش و بیعانه گذاشتم پیشش و چون احساس کردم سنش را درست نمیگه با اصرار فراوان ازش خواستم یه هفته دیگه پیش مادرش بمونه و همونجا سریع این سه تا عکسو گرفتم. به همین دلیل عکس بیشتری ندارم. خودش اول گفت این بهترین گربمه و سوپرفلته و ... بعد من کمی بررسی کردم و در اخر گفت ما بین فلته و سوپرفلت !!! مگر داریم همچین چیزی؟
در مورد اندازه اش هم کلا خیلی بیشتر از یک وجب نبود ولی میگفت ۴۰ روزشه حدودا و چون من گربه قبلیمم هم بهم گفتن ۴۰ روزه اس ولی اندازش دوبرابر این بود الان موندم کدومشون راست میگن. چون اگر ۴۰ روزش نباشه باید هنوز شیر بخوره که فروشندش میگه اگر بخوای بیشتر نگهش دارم شبی ۴۰ تومن میگیرم!!! 
در مورد غذا، فروشندش میگفت تازه غذا خور شده ولی من هر بار دیدمش داشت شیر مادرش رو میخورد و مادرش غذای خشکا رو میخورد!!
الان سوالم اینه:
۱- اصلا بین فلت و سوپرفلت چیزی داریم؟
۲- من اینو ۱۴۰۰ دارم میخرم، به نظرتون گرون نیست؟
۳- ایا گربه ۴۰ روزه طولش حدود ۱۵ تا ۲۰ سانتی متره؟
۴- آیا اصیله؟
ممنون
پاسخ
سلام ، خواهش ميكنم

١- خير نداريم .نژاد فلت ، چيزي بين سوپر فلت و كلاسيكه ولي بين فلت و سوپر فلت نداريم . شايد اصلا نژادش خالص نباشه .

٢- از قيمتها اطلاع ندارم ولي سوپر فلت بالاترين قيمت رو داره چون نژادش مغلوبه

٣- بستگي به نژاد و نوع تغذيه اش داره . اندازه مسئله ثابتي نيست . يكي ممكنه اشتهاي خوبي داشته باشه يا به لحاظ ژنتيكي ظريف يا درشت باشه . اگر ايشون به فكر كسب درامد هم باشن ، به نفعشونه كه سنشو كمتر بگن كه بيشتر نگهداري كنن. ولي در كل موافق خريدو فروش حيوانات و جدا كردنشون از مادر نيستيم. كار درستي نيست يك كودك يا نوزاد رو كه به محبت و شير مادر نياز حياتي داره جدا كنيم .

٤- نميدونم ، ازمايش ژنتيك و بررسي والدين مشخص ميكنه.
دوستان مهربانم، متاسفانه از تاریخ 1/5/97 به بعد، پاسخگوی سوالات شما عزیزان نخواهم بود.خواهشا در موارد اورژانسی و درمان پتهای عزیزتون بدون فوت وقت و طرح سوال، به دامپزشک مراجعه بفرمایید.
پاسخ
دوست عزیز اینها اصطلاحات غلطی هست که پرورش دهنده ها میگن برای فروش حیوونای بیچاره....تنها چیزی که امیدوارم در نظر بگیرید اینه که بذارید حداقل دوماه پیش مادرش باشه بعد جداش کنید ....هرچند به شخصه با خرید حیوانات مخالفم....
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جذاب‌ترین و شیرین‌ترین نژاد گربه‌های جهان alitorabi 0 405 11-27-2019، 11:48 AM
آخرین ارسال: alitorabi
Photo تشخیص نژاد گربه از روی عکس Cat lovely 12 4,670 08-20-2018، 10:12 AM
آخرین ارسال: shivid
  تشخیص نژاد گربه homa1372 1 798 08-03-2018، 11:12 AM
آخرین ارسال: shivid
Heart خلاصه ای درمورد نژاد های گربه nani 0 3,577 08-19-2014، 01:06 AM
آخرین ارسال: nani
Smile نژاد مین کون (Maine Coon) nani 0 3,029 01-16-2014، 10:29 PM
آخرین ارسال: nani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان