امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک به بچه گربه بیمار
دوستان لطفا راهنماییم کنید. 
یه بچه گربه پیدا کردم و آوردمش خونه. وقتی بهش شیر میدم صداش میگیره به شدت و خش داره صداش. بیحال شده و وقتی شیر میدم بدتر بیحالتر میشه صدای نفس کشیدنش خر خره مثل اینکه داری تبل میزنی. بعضن بالا میاره. وقتی شیر میخوره یه صدایی مثل عطسه کردن از دهنش میاد حالا نمیدونم واقعا عطسه س يا چیه. خیلی ضعیف شده. لطفا راهنمایی کنید.
سلام. چند روزه است بچه ؟ عکسشو بزارید.
چطوری شیر رو بهش میدید؟ با عجله و زیاد؟ شاید داره وارد ریه میشه!! تجربه اینکارو دارید؟
دوست عزیز کدوم شهر هستیددامپزشک معرفی کنم ؟ این بچه باید سریعتر معاینه بشه وضعیت خوبی نداره. اگر در حین شیر خوردن استفراغ کنه خفه میشه. هم ممکنه سرماخوردگی و عفونت و گرفتگی شدید ریه باشه هم بیماری دیگه ای. شیر هم باید شیر خشک گربه یا بدون لاکتوز باشه وبا قطره چکان یاسرنگ بدون سوزن استریل داده بشه. با این وضعیت ممکنه از دست بره. خواهشا برسونیدش دکتر یا بفرمایید معرفی کنم.

این مطلب هم بخونید http://www.kitten.ir/thread-737.html?hig...8%A8%D9%87
I love animals, because they don't lie & judge, they never break my heart & never cheat on me
سلام. ممنون از لطفتون. دو تا هستن که ده روز پیش پیداشون کردم. بعد از پنج روز چشمشون باز شد. اما اونیکه مريض شده واقعا وضعش خوب نیست خودمم میبینم ناراحت میشم خیلی زجر میکشه مخصوصا وقتی شیر میدم. وقتی پیداش کردم اومدم تو این سایت مطالب رو خوندم. سرنگ و پستانک گرفتم براشون اما با سرنگ شیر میدم بهشون چون بچن. شیرش هم لاکتوز نداره رعایت میکنم. راستش به خاطر هزینش نبردم دکتر. چون نمیدونم چقدر میشه و یه ذره دستم تنگه. من از شهر پارساباد مغان هستم. ممنون میشم دامپزشک معرفی کنید میتونید بگید معمولا چقدر میشه هزینه دکتر با دوا درمونش؟ ممنون
این عکس مال سه چهار روز پیش و دو روزه بیماریش شدید تر شده.
این عکسشه

http://uupload.ir/files/l6hz_img_20170608_161324~01.jpg
جاش خوابیده بیدار شد عکس جدیدش رو میزارم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

البته اولین باری که شیر دادم سرنگش روان نبودم شیر رو یه کم با فشار میداد داخل ولی فکر نمیکنم از اون باشه چون از زمانی که این دو تا رو پیدا کردم این یکی بیحال بود.
سلام. تقریبا 17 روزشه. عذرخواهی میکنم اشنایی ندارم با شهرتون . مربوط به کدام قسمت از ایران میشه؟
اگر تونستم دامپزشک پیدا کنم ادرسشو میزارم اگر نه چاره ای نیست دارو مینویسم درمانو زودتر شروع کنید.
غیر از عطسه و گرفتگی صدا ، ابریزش یا کیپ شدن بینی، ترشحات یا التهاب چشمی، اسهال ، تورم و سفتی شکم هم داره؟

با دو سرنگ جداگانه بهشون شیر بدید که گربه دیگه مبتلا نشه. هرچند اگر سرماخوردگی باشه ، علایم در دیگری هم کم کم اشکار میشه. دستهاتون قبل و بعد از تماس با بچه ها بشورید و سرنگها رو با اب جوش تمیز کنید
I love animals, because they don't lie & judge, they never break my heart & never cheat on me
واقعا ممنونم از شما. مال استان اردبیله. فکر کنم ترشح چشمی داره چون یه چیزی مثل چرک زیر چشماش هست. اسهال رو راستش نمیدونم. اصلا مدفوعش رو هم ندیدم فقط ادرار میکنه. نمیدونم تورم به چه شکلی میشه اما شکمش مثل اون یکی که سالمه هست اما وقتی دست میزنم به شکمش میپیچه تو خودش. بینیش رو هم دیدم کیپ نیست
چشم از دو تا سرنگ استفاده میکنم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
با کلیک روی گوگل +۱ و اشتراک گذاری در فیس بوک از انجمن حمایت از گربه های خیابانی ایران حمایت کنید