امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرما خوردگی و عفونت چشمی و گزارش بهبودشان
از animals lover عزیز بخاطر توجهشون خیلی سپاسگزارم،ادامه گزارش بهبودی بچه گربه رو توی این تاپیک میزارم.
پاسخ
روز سوم درمان : گربه ای که سرماخوردگی شدید داره اشتهاش بهتره ولی همچنان سرفه و خس خس شدید داره و نفس کشیدنش صدا داره،
اون دو تای دیگه علائم سرماخوردگی مثل خس خس و سرفه رو ندارن ،نمیدونم باید داروهای مربوط به سرماخوردگیرو ادامه بدم یا نه؟ فقط چشماشون عفونت داره که خوشبختانه بهتر از چند روز پیش شده ،البته با توجه به محبتهای animals lovereعزیز که ازشون ممنونم.
پاسخ
سلام. خواهش میکنم لطف دارید.
اگر همه دارو به طور کامل خورده بشه بهبود پیدا میکنه. ولی این نصفه نیمه بودن کار ، درمان رو به تعویق میندازه. برای بچه های دیگه هم بله ادامه بدید باید منشاء عفونت برطرف بشه.
I love animals, because they don't lie & judge, they never break my heart & never cheat on me
پاسخ
روز چهارم: اشتهای هر سه گربه خوب شده غذا میخورن و چشمای یکی از بقیه بهتر شده ولی اون ۲تا تقریبا مثل همن،داروهارو بموقع و کامل بهشون میدم،ولی متاسفانه اونی که سرماخوردگی شدید داره مدام سرفه میکنه و موقع سرفه کردن شکمشم صدا میده.
پاسخ
سلام. برای بچه ای که حالش وخیمتره ، هر 8 ساعت کواموکسی بدید.
I love animals, because they don't lie & judge, they never break my heart & never cheat on me
پاسخ
سلام بله اینکارو کردم.
روز پنجم:یکی از گربه ها چشماش خیلی بهتر شده(خال خالی)،(قهوه ای)تقریبا چون یکم عفونت داره و پلک سومش یکم بالاست.
(ببری) که سرماخوردگی شدید داره هنوز همون علائمو داره خس خس ،سرفه و عطسه و چشماش از همه بدتره و پلک سوش تا نصفه های چشمش بالاس.
هر ۳ گربه اشتهاشون خوب شده.
طبق گفته شما باید داروها عوض شه چون هنوز همو علائم هست برای ببری، من منتظر تصمیم شما و اعلام نسخه جدید هستم،از لطف شما بسیار ممنونم.
با سپاس
پاسخ
سلام ، كواموكسي رو ١٢ ساعت يكبار نوشته بودم . شما هر ٨ ساعت بهش دارو داديد؟

نوشتم خصوصي.
پاسخ

(11-28-2017، 12:34 AM)Animals lover نوشته است: سلام ، كواموكسي رو ١٢ ساعت يكبار نوشته بودم . شما هر ٨ ساعت بهش دارو داديد؟

نوشتم خصوصي.
سلام ممنون داروی جدید رو دیدم،نه کواموکسی رو همون ۱۲ ساعت بهشون دادم.
داروهای قبلی رو با جدید ادامه بدم؟و اینکه برای اون۲تایی که دیگه سرما خوردگی اصلا ندارن هم دارو رو ادامه بدم یا نه؟
برای چشماشون قطره جدید نمیخواد؟همون قبلی رو ادامه بدم؟
با سپاس
پاسخ
سلام. خیر وقتی داروی جدید استفاده میکنید قبلی باید قطع بشه.

وضعیت چشم هر سه بچه تقریبا خوبه. ببری هم اگر پلک سومش طبیعی بشه مشکل چشمی نداره به اونصورت. برای هر سه داروی خوراکی جدید رو شروع کنید و به جای قطره کلرامفنیکل از قطره سیپلکس هر 6 ساعت دو قطره ، بریزید.
پاسخ
ممنونم از محبتی که دارین،داروهارو از امشب شروع میکنم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عفونت شدید چشم گربه arash134679 47 1,347 12-28-2017، 12:34 PM
آخرین ارسال: Animals lover
  عفونت چشم گربه re125za 1 150 11-24-2017، 07:27 PM
  عفونت چشمی بچه گربه Reza.kh 7 281 11-05-2017، 11:38 PM
  شکستگی دندان و عفونت چشم سمانه 4 530 05-15-2017، 08:15 AM
آخرین ارسال: سمانه
  عفونت چشم بچه گربه naser 1 387 04-18-2017، 10:52 AM
  عفونت های انگلی گربه سیامک 3 1,899 08-25-2015، 12:49 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
با کلیک روی گوگل +۱ و اشتراک گذاری در فیس بوک از انجمن حمایت از گربه های خیابانی ایران حمایت کنید