امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انواع سپتیک تانک
#1
شرکت پایپ گستر تولید کننده انواع سپتیک تانک با کیفیت و تکلونوژی بالا در کشور
برای خرید محصولات زیر به سایت های زیر مراجعه فرمایید.باتشکر
انواع سپتی تانک
1- سپتیک تانک پلی اتیلن دولایه : سپتیک تانک پلی اتیلن دولایه یکی انواع مختلف سپتیک تانک های پلی اتیلن می باشد که پلی اتیلن مورد استفاده در ساخت این نوع سپتیک تانک از نوع چگالی متوسط می باشد یعنی MDPE . این نوع سپتیک تانک بیشتر به رنگ سفید بوده و ضخامت بدنه آن حداکثر 2 سانتیمتر می باشد. این نوع سپتیک تانک تحمل بار خاک بدون سازه نگهبان را ندارد. سپتیک تانک پلی اتیلن دولایه در مواردی که مدفون کردن سپتیک تانک ضرورت نداشته باشد می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

2- سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره : سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره یکی دیگر از انواع مختلف سپتیک تانک می باشد که ضخامت بدنه آن از 6 سانتیمتر آغاز و تا 15 سانتی متر در هر دیواره سپتیک تانک ادامه دارد. این نوع سپتیک تانک تحمل بار خاک بدون سازه نگهدارنده را دارد . سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره از لوله پلی اتیلن دوجداره تولید و به بازار عرضه می گردد. سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره می تواند از لوله اسپیرال ، کاروگیت و کورتیوب تولید گردد. سپتیک تانک پلی اتیلن با لوله اسپیرال دارای بیشترین مقاومت حلقوی و لوله کورتیوب مورد استفاده در تولید سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره دارای کمترین مقاومت حلقوی می باشد.

تجمع مواد ته نشین شده در کف مخزن باعث ایجاد توده ای از لجن شده و میکروارگانیسم ها و باکتری ها در آن تکثیر یافته و رشد می کنند. واکنش های بیولوژیکی که در جریان تکثیر و رشد آنها اتفاق می افتد باعث می شود که مواد آلی آلاینده تجزیه شده و فاضلاب تصفیه گردد. انجام این واکنش ها همچنین سبب تبدیل حجم قابل توجهی از لجن به بیوگاز و کاهش حجم لجن می شود. بیوگاز تولید شده که عمدتاً متان است از طریق لوله خروج بیوگاز از سپتیک تانک خارج می گردد.قیمت سپتیک تانک
در ادامه پساب بخش اول با عبور از مسیر ارتباطی تعبیه شده در دیوار جداکننده، وارد بخش دوم سپتیک  می وارد بخش دوم سپتیک تانک می شود. در این بخش ذرات بسیار ریز چربی و روغنی که در فاضلاب باقی مانده باشد، بر روی سطح شناور می گردند. در نهایت پساب زلال شده از طریق لوله خروجی از  خارج می شود. 
سپتیک تانک لجن انباشته شده در سپتیک تانک پس از حدود دو سال نیاز به تخلیه دارد. به هنگام تخلیه بهتر است، کمی از لجن را در  باقی گذاشت. زیرا این لجن حاوی میکروارگانیسم ها و باکتری های موثر در تصفیه بوده و تخلیه کامل آنها باعث طولانی شده زمان راه اندازی مجدد بخش بیولوژیکی سپتیک تانک می شود.منهول-منهول فاضلاب
پاسخ
#2
از کاربران محترم صمیمانه تقاضا داریم از انجمن و سایت برای مقاصد مالی و تجاری و غیر مرتبط با هدف انجمن
شدیداً خودداری فرمایند . با احترام
 Every kitten has just one special lover , but I am the special lover of all of them
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان