امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دست گربه کج شده و استخونش زده بیرون
این یک سوال ناراحت کننده هستش، لطفا به قصد کمک بخونید.
درباره یک گربه خیابونی هست که مچ دستش شکستس (نیازی به عکس نداره) قشنگ میشه استخون بیرون زده از مچ رو دید، و بقیه مچش هم با یه گوشت به دست گیره ، چن روزی ناپدید شده بود، الان گوشت اورده اورده اطراف مچش، اما استخون بیرون زده رو میشه دید، بقیه مچ دستش هم تیره شده و داره فاسد میشه.
من بشد ناراحت شدم تا دیدمش و بردمش داخل بهش غذا دادم، وحشتناک گرسنه هم بود، مگس ها هم اطراف دستش بودن ، پیگیر دامپزشکم شدیدا اما اطراف ما دامپزشک، برای گربه ها، پیدا نمیشه، بازم میپرسم یکی دو روز ولی بیشتر نمیشه صبر کرد، میخواستم اگه دامپزشکی هست راهنماییم کنه حتی حاضرم خودم اینکارو انجام بدم اما اطلاعات تخصصی میخوام هم برا بی هوشی هم برا پانسمان و مراقبت ازش، اینکار بشدت سخته و منم حالم بده و عصبی شدم از دیدن این که این حیوون اینطوری شده، خیلی ناراحتم اما اگه بشینم و بگذارم بمیره که نمیشه، میخوام اگه حرفه ای پیدا نشد دیگه خودم اینکارو بکنم، لطفا اگه چیزی می دونید راهنمایی کنید، اگه فقط احساساتی شدید بدرد ببری نمیخوره، ببری داره درد میکشه و دستش به زودی فاسد میشه و می کشدش اگه دامپزشک گیر نیارم، اگه هم ده بیست روز گذشت و این پست رو ندیدید بازم پاسخ بدید، برای گربه های مثل ببری شاید وقت باشه.

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
پنجه هاش و مچش کلا مچاله شده، بو گرفته ، احتما داخل چیزی گیر کرده بوده درش اوردن و لش کردن چون انگار با چکش لهش شده ، تا این حد وخیمه ، این گربه احتمال زنده موندش کمه اگه زود جواب ندید، اگه مقدوره سریع جواب بدید وقتی مرد دیگه نیازی به پاسخ کسی نیست!!!
پاسخ
ممنون از شما
چرا زنده نمونه؟
شما کدوم شهر هستین؟
پاسخ
(10-08-2018، 11:44 AM)shivid نوشته: ممنون از شما
چرا زنده نمونه؟
شما کدوم شهر هستین؟

لامرد، من الان با چن تاشون تماس گرفتم ولی بازم پیگیر هستم، ببری بیچاره خیلی وضعیتش وخیمه دستش بو گوشت مرده میده، دل سنگ به حالش میسوزه، خیلی ناراحتشم، بازم زنگ میزم، ولشون نمیکنم، امروز سعی میکنم با چن تا جای دیگم تماس بگیرم، حتی اگه راهنماییمم بکنن خوبه، دلیلی که میگم شاید زنده نمونه وضعیت دستشه اگه عفونت کنه شاید بکشه گربه رو. حتی حاضرم اگه راهنماییم کنن با بی هوشی خودم دستشو قطع کنم. کار از کچ و اتل و اینا گذشته، چن روزی که نبوده، با دست شکسته زندگی کرده، و زجر می کشیده.
شما اطلاعی نداری از کلا این چیزا؟
ابتدایی هم باشه میتونه کمکش کنه، مسکن لازمه و بی حسی یا بی هوشی ، دیگه کار بیشتری از دامپزشکا هم بر نمیاد این دست مرده، دیگه زنده نمیشه ، استخونش زده بیرون.
از شما فقط میخوام که راهنماییم کنید که اگه گیر نیاوردم خودم یه جوری قطعش کنم چون میکشه گربه رو.
پاسخ
(10-08-2018، 10:36 AM)babri نوشته: این یک سوال ناراحت کننده هستش، لطفا به قصد کمک بخونید.
درباره یک گربه خیابونی هست که مچ دستش شکستس (نیازی به عکس نداره) قشنگ میشه استخون بیرون زده از مچ رو دید، و بقیه مچش هم با یه گوشت به دست گیره ، چن روزی ناپدید شده بود، الان گوشت اورده اورده اطراف مچش، اما استخون بیرون زده رو میشه دید، بقیه مچ دستش هم تیره شده و داره فاسد میشه.
من بشد ناراحت شدم تا دیدمش و بردمش داخل بهش غذا دادم، وحشتناک گرسنه هم بود، مگس ها هم اطراف دستش بودن ، پیگیر دامپزشکم شدیدا اما اطراف ما دامپزشک، برای گربه ها، پیدا نمیشه، بازم میپرسم یکی دو روز ولی بیشتر نمیشه صبر کرد، میخواستم اگه دامپزشکی هست راهنماییم کنه حتی حاضرم خودم اینکارو انجام بدم اما اطلاعات تخصصی میخوام هم برا بی هوشی هم برا پانسمان و مراقبت ازش، اینکار بشدت سخته و منم حالم بده و عصبی شدم از دیدن این که این حیوون اینطوری شده، خیلی ناراحتم اما اگه بشینم و بگذارم بمیره که نمیشه، میخوام اگه حرفه ای پیدا نشد دیگه خودم اینکارو بکنم، لطفا اگه چیزی می دونید راهنمایی کنید، اگه فقط احساساتی شدید بدرد ببری نمیخوره، ببری داره درد میکشه و دستش به زودی فاسد میشه و می کشدش اگه دامپزشک گیر نیارم، اگه هم ده بیست روز گذشت و این پست رو ندیدید بازم پاسخ بدید، برای گربه های مثل ببری شاید وقت باشه.

اگه شما ها دامپزشک میشناسید شرایط این گربه رو توضیح بدید، شاید راهنماییتون کردن اینجا بگید، شرایطشو توضیح بدید، بگید صاحبش اگه نتونه دامپزشک درستی گیر نیاره مجبور میشه خودش اقدام کنه، چطوری اینکارو بکنه؟
اینو نگاه کنید، اگه گربه دوستی چیزی هست زود پاسخ بده، دیر میشه دستش خم شده، استخونش زده بیرون.

[عکس: babri2.jpg]
پاسخ
من براتون دارم پرس و جو میکنم ...
شهر شما تو استان فارس هست درسته؟
قطعا اداره دامپزشکی در شهرتون هست حالا متخصص دام کوچک هم نباشن ولی میتونن کاره جراحی رو انجام بدن لطفا باهاشون تماس بگیرید و حتی اگه میتونید به شهرهای نزدیک به شهرتون برید برای جراحی کاره راحتی نیست که خودتون بتونید انجامش بدین...
تا شیراز چقد فاصله دارین؟
دامپزشک حمایتی هم اونجا هست که بتونن با حداقل هزینه حراحیه این طفلک رو انجام بدن....
پاسخ
برای کنترل عفونت بدنش یه انتی بیوتیک معرفی میکنم تا فعلا بهش بدین
وزنش چقدره حدودا؟
پاسخ
تا شیراز 8 یا 9 ساعت راهه، معرفی کنید کسی میخواست بره شیراز یا خودم تونستم میرم اما هزینش زیاد میشه، خانواده هم معتقدن که یک گربه خیابونی اینقدر ارزش نداره که اینهمه هزینه کنن براش!
ببری یک سال و نیمشه و مادر سه تا تولست که تقریبا چهار ماهشونه و حسابی تپلن، و تا مادرشون رو دیدن خوشحال شدن اما دیگه ببری نایی نداشت و با غرش دورشون کرد!
ولی خود ببری چون چندین روز نبوده شاید یکی دو هفته وزنش خیلی کمه خیلی خیلی سبکه، از توله چهار ماهش سبک تره، نمیدونم دقیق چقدره اما سبک وزن و لاغر شده، اخه با عفونت درحال مبارزست، دقت کردم به دستش، به یه گوشت بنده و بوی گوشت مرده دماغ ادم رو اذیت میکنه، میدونم کار سختیه اما ببری شانسی بهتر از من نداره، هرچند شاید بتونم شیراز بفرستمش ولی چن روزی طول میکشه آخه باید هزینه سفرش رو جور کنم و هم دیگه ول کنم برم شیراز دنبال کاراش، و ببری وقت زیادی نداره، آخه یه مدت نبوده که احتمالا قایم شده بود و از درد نمیتونسته بیرون بیاد از مخفی گاهش، پس لطفا اگه میتونید آنتی بیوتیک رو معرفی کنید، همچنین شماره متخصص از شیراز رو هم بهم بدید یا یه متخصص دلسوز که بتونه راهنماییم کنه تلفنی، و اگه اطلاعات مفیدی که کمک کنه هم بدست اوردید لطفا دریغ نکنید، تا مشکل ببری حل نشه من هر لحظه میام و نگاه میکنم.
پاسخ
(10-08-2018، 12:47 PM)shivid نوشته: برای کنترل عفونت بدنش یه انتی بیوتیک معرفی میکنم تا فعلا بهش بدین
وزنش چقدره حدودا؟

خیلی خیلی سبکه، از توله چهار ماهش سبک تر شده، لاغره، عفونت داره چون بوی گوشت مرده میده
پاسخ
با این شماره فعلا تماس بگیرید برای تجویز انتی بیوتیک مناسب
Peyman Shahzamani
٠٩١٣٣٣٨٤٢٧٢
در مورد دکتر دامپزشک تو شیراز هم به زودی بهتون معرفی میکنم اگه بتونید برسونید شیراز احتمالا بتونیم دامپزشک حمایتی پیدا کنیم تا هزینه ها کم باشه براتون یا بشه رایگان باشه...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان