امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ریزش مو
سلام دوستان. خسته نباشید. من یه british short hair دارم که ۷ ماهه هست و عقیمش هم کردم. اما مشکلم ریزش موهاش هست که‌ حدودا چهار ماهه از وقتی کشوری که توش زندگی میکردیم رو عوض کردیم شروع شده و هنوز هم مشکل حل نشده. بردمش مثلا یکی از بهترین دامپزشکی های اینجا و ایشون گفتن که چیز خاصی نیست و یک قرص تجویز کردن که توش زینک داشته باشه ولی من میترسم مشکل جدی تر از این حرفا باشه. حدودا ده روزی هست که دارم قرص رو بهش میدم ولی احساس میکنم تغییری نکرده. ریزش موش توی دو نقطه ی بالای چشمش بیشتر از جاهای دیگه هست. دوتا دایره بالای چشماش درست شده که البته یکیشون بیشتره ولی جدیدا یکم بهتر شده. خودم فکر کردم که ممکنه بخاطر استرس تغییر مکان باشه ولی آخه الان چهار ماه شده! ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین در اختیارم بذارید
پاسخ
دوست عزیز اگر ضایعه پوستی نداشته باشی و سطح پوست اون قسمتی که میگین موهاش ریخته ملتهب نباشه میتونه مربوط به تغذیه استرس و نوع نگهداری باشه...
غذاش چیه؟مولتی ویتامین ها و مکمل دریافت میکنه؟با گربه های دیگه در ارتباطه؟
تغییر مخل زندگی خیلی وقتا در گربه ها استرس و ناراحتی ایجاد میکنه که میتونید با ارتباط بیشتر و محبت بیشتر به از بین رفتن این استرس کمک کنید
پاسخ
(01-17-2019، 06:06 PM)shivid نوشته: دوست عزیز اگر ضایعه پوستی نداشته باشی و سطح پوست اون قسمتی که میگین موهاش ریخته ملتهب نباشه میتونه مربوط به تغذیه استرس و نوع نگهداری باشه...
غذاش چیه؟مولتی ویتامین ها و مکمل دریافت میکنه؟با گربه های دیگه در ارتباطه؟
تغییر مخل زندگی خیلی وقتا در گربه ها استرس و ناراحتی ایجاد میکنه که میتونید با ارتباط بیشتر و محبت بیشتر به از بین رفتن این استرس کمک کنید

سلام دوست عزیزم. ممنونم از راهنماییتون. خوشبختانه ضایعه ی پوستی نداره و اون قسمت ملتهب نیست. من مرتب مولتی ویتامین بهش میدم. غذای خشک همیشه در اختیارشه و غذای مرطوب رو هم یک تا دو وعده در روز بهش میدم به اضافه ی یه سری تشویقیا
من خیلی بهش محبت میکنم. خودم انقد رو گربه هام حساسم که اجازه نمیدم کسی بهشون تو بگه ولی خب دامپزشکا خیلی بد آمپول میزنن. گربه رو سه نفری محکم میگیرن. خب گربه ی بیچاره عصبی میشه. هر دفعه دارم دامپزشک عوض میکنم ولی یکی از یکی بدتر. دقیقا هر روزی اینا رو از دامپزشکی میارم هم عصبین هم ریزش میگیرن. بریتیشم که ریزش داره بدتر میشه.
از طرف دیگه هم همه ی خونه زندگیمون شده مو. واقعا نمیدونم چیکار کنم

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان