امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوری
سلام ده روز پیش یک بچه گربه پیدا کردم که از گرسنگی داشت تلف میشد،ازبی تجربگیم یک بال مرغ دادم بهش،چند ساعت بعد خوردن استفراغ کرد و دیگه هیچی نخورد،تا دوروز پیش که یک تکه سینه مرغ خورد الان فقط استخون ازش مونده اینقدر لاغره،الان اسهاله،بیحال،چند ساعته واکنش نشون نمی ده خواهشاً کمک کنید
پاسخ
این گربه درحال مرگه و امکان بردن به دامپزشکی برام مقدور نیست
لطفاً از معرفی هیچ دارویی دریغ نکنید چون ممکنه جلوی مرگش گرفته بشه
پاسخ
(02-24-2019، 07:18 PM)mnb نوشته: این گربه درحال مرگه و امکان بردن به دامپزشکی برام مقدور نیست
لطفاً از معرفی هیچ دارویی دریغ نکنید چون ممکنه جلو
حال این گربه اصلا خوب نیست. شاید تو کما باشه . لطفا اگه براتون مقدوره سریعا به کلینیک برسونیدش.باید سرم و تقویتی و انتی بیوتیک بگیره. این 10 روز چرا توجهی به حالش نکردید که همه توان و اب بدنشو از دست داده؟؟؟؟؟؟؟؟

یا به پن لوکوپنی مبتلاست که با این وضعیت فکر نمیکنم زنده بمونه. و یا در اثر خوردن استخوان ، قسمتی از دستگاه گوارش دچار اسیب یا انسداد شده. و یا درگیر بیماری انگلی حاده.

فرصت نداره و سریعا باید بستری بشه. کدوم شهر هستید؟ سن و وزنشو بگید سریعا و اگه نمیتونید ببرید دکتر داروهایی که توی پیام خصوصی براتون نوشتم سریعا تهیه کنید. حتما وزنشو برای محاسبه دوز دارو بگید

بطری اب گرم بزارید کنارش و دستو پاهاشو ماساژ بدید که خون جریان پیدا کنه. جای گرم بزاریدش. دارو میفرستم تو خصوصی رو چک کنین لطفا
پاسخ
وزنش فکر کنم نهایتاً دویست گرم باشه
پاسخ
داروها رو از داروخانه انسانی تهیه کنم
پاسخ
سنشو نمیدونم فکر کنم یکی دو ماهه بشه
پاسخ
شهر خواف خراسان رضوی هستم فقط جراح دامپزشکی داره که حق ویزیتش زیاده
پاسخ
(02-24-2019، 09:45 PM)mnb نوشته: داروها رو از داروخانه انسانی تهیه کنم

بله
پاسخ
(02-24-2019، 09:57 PM)mnb نوشته: شهر خواف خراسان رضوی هستم فقط جراح دامپزشکی داره که حق ویزیتش زیا
پیام خصوصی مگه به دستتون نرسید؟ نوشته بودم داروها رو از داروخانه انسانی تهیه کنید

حال گربه چطوره؟ هوشیار نشده؟ عکس العملی نداره؟ مردمک چشمشو ببینید به نور واکنش داره؟ بشدت به سرم تقویتی نیاز داره.

مجدد پیام خصوصیتو چک کنید دوز داروها رو نوشتم. باز هم تاکید میکنم اگر بیهوشه یا منتقلش کنید کلینیک ( بعنوان کیس حمایتی ) یا از دادن دارو صرف نظر کنید. اگر درمان نشه از بین میره. شما با همین دکتر جراحی که میفرمایید تماس بگیرید شاید ایشون رایگان ویزیتش کنن . وقت رو تلف نکنید.زندگی این بچه ارزشش بیشتر از هزینه ایه که صرف میکنید.

ایشون هم یکی از دامپزشکان حمایتی مشهد هستن. نمیدونم به محل سکونت شما نزدیک هستن یا خیر. ولی اگر هم نزدیک نیستن حتما باهاشون برای مشورت کردن و یا معرفی دامپزشک نزدیک محل سکونتتون تماس بگیرید

دکتر وکیلی / کلینیک افتاب

مشهد/ بلوار وکیل اباد/ بین دانش اموز و وکیل اباد/ پ 657

7639344
8918500
09155112848
پاسخ
خوندید پیام خصوصی رو؟
پاسخ