امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گربه های خیابانی خیلی خیلی گرسنه هستند
سلام دوستان . نیازی به اشاره کردن به وضعیت نا بسامان مردم نیست . تمام چشمها بسته شده . تمام گوشها ناشنوا شده . قلبها قفل شده . نه کسی گربه های خیابان را میبیند و نه کسی ناله های آنها را میشنود . گربه های مادر خیلی زودتر از زمان معمول بدلیل ناتوانی در غذا دادن  به بچه هایشان آنها را ترک و یا ترد میکنند . بچه گربه های گرسنه از فرط گرسنگی به این طرف و انطرف میدوند و گاها در زیر تایر اتومبیلها له میشوند . عده قلیلی از مردم که گاها به گربه ها غذا میدادند در اثر گرفتاری و اوضاع خراب اقتصادی از کمک کردن به گربه ها دست کشیده و سرگرم مشکلات خود شدند . سالیان متمادی هر شب بعد از غذا دادن به گربه های محله خوشحال از سیر کردن همه گربه ها به خانه بر میگشتم . ولی حالا چی  ؟؟ آخرین جملات من وقت برگشتن به خانه اینهاست .    تموم شد عزیزای من .  سیر نشدید ؟  ؟     دنبال من نیایید به خدا تموم شد .     ببینید ببینید تموم شد . واااااااااااای تو کجا بودی ؟ چرا الان اومدی ؟ به خدا ندارم دیگه  . ....... همچنان به دنبال من حرکت میکنند و در اخر وقتی متوجه میشوند که امشب هم باید گرسنه بخوابند نا امید برمیگردند . چقدر این صحنهدردناک است . فقط باید عاشق باشید تا به عمق این درد پی ببرید . بر میگردند تا قسمتهایی از زمین را که به وسیله افتادن تکه ای از غذا هنوز خیس یا تر است لیس بزنند . این اتفاقها در کجا می افتد ؟ برای مثال در یک خیابان فرعی کوچک که حدود بیست ساختمان وجود دارد و در هر ساختمان 4 تا 6 طبقه و در هر طبقه 3یا 4 سکنه که در  مجموع حدود 300 تا 400 نفر انسان !!!!!! ؟؟؟؟       انسان  ؟؟؟  درست گفتم ؟ خواهش میکنم از این حرف من ناراخت نشوید . چطور میشود ما را انسان خطاب کرد وقتی در ازای هر 30 یا 40 نفر از ما یک گربه وجود دارد آنهم گرسنه . ؟ !!!
پاسخ
ای بابا کجای کارید من خودم دو سال گربه داشتم از بس در اپارتمان با همسایه ها مشکل پیدا کردیم( طفلی هیچ ازاری نداشت فقط چون زن های لوس اپارتمان دارای بیماری روانی فوبیا از گربه بودن) مجبور شدم ردش کنم بره. یک گربه دیگه همین گربه خودم یه روز اورد دم در تا بهش غذا بدم از اون وقت به بعد به این گربه خیابونی غذا میدم( البته یواشکی) خودش هم میدونه مردم که میان سریع فرار میکنه اما خیلی عجیب کافیه من بیرون رفته باشم( احتمالا به خاطر حس بویای قوی که گربه ها دارن) سر و کلش در حیاط پیدا میشه. خلاصه ما از دست این ملت چه میکشیم....
پاسخ