امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گربه ای که تغییرات شدید خلقی داره!
سلام

یه گربه نر که خیابونی هست توی حیاط ما زندگی میکنه‌. حدود ۱۰ ماهش هست ولی جثش کلا کوچیک هست. این گربه تقریبا از ۲ هفته پیش تغییرات شدید خلقی پیدا کرده. یک روز میخوابه کامل و به زور غذا میخوره فرداش حالش خوب میشه. این گربه آروم هست اما در روزهایی که حالش بده نمیذاره بهش دست بزنی و چنگ میزنه. پلک سومش مشخص میشه کم غذا میخوره و فقط میخوابه از چشمش اشک میاد گاهی اوقات روز بعد غذا میخوره و کلی بازی میکنه در حیاط با گربه های دیگه . واقعا گیج شدم نمیدونم چشه !!!! ممنون میشم کمک کنید.
پاسخ
دوست عزیز در این دو هفته به صورت مداوم این علایم رو نداره؟یعنی غذا میخوره؟از وضعیت چشمش عکس بذارید ممکنه سرماخورگی باشه...ترشح بینی هم داره؟پلک سوم که گفتین گاهی مشخصه یا همیشه؟
پاسخ
نه دو روز بازی میکنه و خیلی حالش خوبه و میره شکار ولی روز بعد همش میخوابه ولی غذا براش میبرم میخوره اما خودش نمیاد. ترشح بینی هم نداره.پلک سوم هم بیشتر وقتایی که از خواب بیدار میشه هستش بعد از چند ثانیه درست میشه . پلک سوم یکی از چشماش هم دیرتر به حالت اول برمیگرده. روزایی هم که خواب آلوده اگه بهش دست بزنی جیغ میزنه و چنگ میزنه ولی روزایی که سرحال هست هیچ مشکلی نداره. غذاشم مشکلی نداره میخوره. روزایی که خواب هست نازش میکنم دو سه ساعت بعدش یهو خوب میشه و سر حال
پاسخ
(04-14-2019، 12:15 AM)Beti نوشته: نه دو روز بازی میکنه و خیلی حالش خوبه و میره شکار ولی روز بعد همش میخوابه ولی غذا براش میبرم میخوره اما خودش نمیاد. ترشح بینی هم نداره.پلک سوم هم بیشتر وقتایی که از خواب بیدار میشه هستش بعد از چند ثانیه درست میشه . پلک سوم یکی از چشماش هم دیرتر به حالت اول برمیگرده. روزایی هم که خواب آلوده اگه بهش دست بزنی جیغ میزنه و چنگ میزنه ولی روزایی که سرحال هست هیچ مشکلی نداره. غذاشم مشکلی نداره میخوره. روزایی که خواب هست نازش میکنم دو سه ساعت بعدش یهو خوب میشه و سر حال

میره شکار چی؟ Huh
برگرد، مطمئن برگرد، تا یک بار دیگر با هم باشیم.
پاسخ
مگس و بید و پروانه و پرنده البته تا حالا پرنده نگرفته
پاسخ
دوست عزیز من متوجه شرایط گربتون نمیشم متاسفانه...
به نظرم بهترین کار مراجعه به دامپزشکی هست و بهتره گربتون از نزدیک چکاب بشه و در صورت نیاز دارو یا واکسن دریافت کنه
ممنون از شما
پاسخ