امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لنگ زدن دست بچه گربه
دوستان عزيز سلام وقت بخير-لطفا راهنماييم بفرماييد
يه گربه باردار بود و بچه هاش رو توي ترأس منزل ما بدنيا اورد و ما هم از روي دلسوزي تا حد توان نگهداري كرديم
ديروز متاسفانه يكي از اين بچه گربه ها(حدودا ٢ماهه) از ترأس به پايين پرتاب شد(ارتفاع تراس تا زمين حدود ٢متر) و دست راستش مقداري لنگ ميزنه،اوايلش اصلا دستشو پايين نميزاشت ولي الان دستشو ميزاره زمين،نميدونم انگار ترسيده همش گوشه گيري ميكنه-آب وغذا هم ميخوره فقط مثل قبل بازيگوشي نميكنه،من تنها كاري كه تونستم انجام بدم اينه كه دستشو پماد ماليدم و با باند بستم
لطفا راهنمايي كنيد بايد چكاركنم؟؟؟
پاسخ
كسي نيس راهنمايي كنه؟؟؟
پاسخ
دوست عزیز بهتره به کلینیک مراجعه کنید از راه دور نمیشه تشخیص داد ممکنه این بچه دچار شکستگی شده باشه که باید اتل بسته بشه یا ضرب دیدگی باشه ...باید معاینه بشه و در صورت لزوم عکس گرفته بشه...فعلا توی یک جعبه محدودش کنید که حرکت زیادی نکنه و زودتر به دامپزشکی مراجعه کنید...
در ضمن اصلا تراس برای بچه گربه ها مناسب نیست...ممنون
پاسخ
(04-19-2019، 06:02 PM)shivid نوشته: دوست عزیز بهتره به کلینیک مراجعه کنید از راه دور نمیشه تشخیص داد ممکنه این بچه دچار شکستگی شده باشه که باید اتل بسته بشه یا ضرب دیدگی باشه ...باید معاینه بشه و در صورت لزوم عکس گرفته بشه...فعلا توی یک جعبه محدودش کنید که حرکت زیادی نکنه و زودتر به دامپزشکی مراجعه کنید...
در ضمن اصلا تراس برای بچه گربه ها مناسب نیست...ممنون

دوست عزيز ممنونم از راهنماييتون
حقيقتا من نه وقت رسيدگي دارم نه توان ماليش رو اگر تو همين شرايط بمونه براش كشنده و خطرناكه؟؟؟من واقعا دوس دارم كاراشو بكنم ولي واقعا توان ماليشو ندارم
پاسخ
ممنون از شما
هر احتمالی هست من نمیدونم اسیب در چه حد هست ممکنه خودش بهبود پیدا نه ممکنه بدتر بشه و منجر به مرگ...مهم دردی هست که الان داره میکشه و به شما پناه اورده....وقت خاصی نمیخواد براش بذارید فقط مراجعه به دامپزشکی ... کدوم شهر هستین؟ دامپزشک های حمایتی هم در شهرها هستن که یا رایگان یا با هزینه پایین مداوا میکنن حیوونای بی سرپرست رو ....بفرمایید کدوم شهر هستین؟
پاسخ
(04-20-2019، 12:40 PM)shivid نوشته: ممنون از شما
هر احتمالی هست من نمیدونم اسیب در چه حد هست ممکنه خودش بهبود پیدا نه ممکنه بدتر بشه و منجر به مرگ...مهم دردی هست که الان داره میکشه و به شما پناه اورده....وقت خاصی نمیخواد براش بذارید فقط مراجعه به دامپزشکی ... کدوم شهر هستین؟ دامپزشک های حمایتی هم در شهرها هستن که یا رایگان یا با هزینه پایین مداوا میکنن حیوونای بی سرپرست رو ....بفرمایید کدوم شهر هستین؟

بله حق با شماس،وقتش هم خيلي مهم نيس انجام ميدم فقط هزينه اي مشكل دارم اگر بخواد زياد بشه در توانم نيس ما تهران هستيم بزرگوار اگر جايي ميشناسيد معرفي كنيد خدا خيرتون بده
پاسخ
ممنون از شما

تهران : حمايتي

دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران : خیابان دکتر قریب، خیابان آزادی

دکتر پیمان : 09123242117

کلینیک مهرگان : 44233420

کلینیک وی آی پت : 26706472

کلینیک دکتر افروزی: ولیعصر ، نرسیده به چهار راه نیایش، خ بابک بهرامی ، پ 94 ، واحد 31 : 88650002

کلینیک لیان :

سعادت اباد خیابان علامه جنوبی کوچه ۳۸ شرقی پلاک۱
۰۹۱۲۵۱۲۱۴۱۹
۰۹۳۸۶۶۶۰۱۵۷

بیمارستان شبانه روزی ایرانیان:

همت. پاسداران. نگارستان یکم. پلاک15

02122843643

بیمارستان خاورمیانه:

خ توحید. میدان امیرلو. تفاطع طوسی .پلاک156

تلفن 54185

بیمارستان پایتخت:

شهرک غرب، بلوار دادمان، نرسيده به اتوبان يادگار، پلاك ١٣١ 88368585

بیمارستان ققنوس:

ظفر، بلوار آرش شرقی، خیابان دلیری، کوچهء افشین پلاک ۱ تلفن های تماس : ۲۲۰۰۴۱۵۱ _ ۲۲۶۰۳۳۶۵

بیمارستان غرب:

همت غرب .ستاری شمالی.چهارراه 35 متری گلستان.سمت راست بین سردار و ایران زمین. پلاک184

بيمارستان ايرانيان :

همت ، پاسداران ، نگارستان يكم ، پلاك 15 / 02122843643
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان