امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدفوغ نکردن گربه
سلام. ما روستا زندگی میکنیم گربه خونمون چهارتا بچه بدنیا اورده یکیش مریضه من دلم سوخت ازش مواظبت میکنم سه روزه همه چیزش طبیعیه فقط کمی عطسه میکنه و این سه روز مدفوع نداشته کم اشتها هم هست با کمک یکی دوستان شیرخشک گربه بدست اوردم و روزی هفت هشت باری بهش میدم ولی مدفوع نداره حدود یک ماهشه دسترسی به دامپزشکم ندارم توی روستا کسی میتونه کمک کنه؟؟؟ یا دارویی معرفی کنه اگه امکانش باشه کسی از شهر تهیه کنه
پاسخ
سلام دوست مهربانم
شکمش حالت ورم و نفخ نداره؟بعد از هر بار تغذیه شکم بچه گربه رو به سمت مقعد اهسته ماساژ بدین تا به دفع اون کمک کنه و میتونید یه مقدار روغن زیتون هم به مقعد بزنید خیلی کم شاید به دفعش کمک کنه...
کدوم روستا هستین دوست عزیزم؟در کدوم بخش؟شاید بشه دامپزشکی در نزدیکی شما بهتون معرفی کنیم
پاسخ
روستای چم علیشاه در استان چهارمحال. دو سه نوبت روغن دادم بهش پشتشم زدم ولی دفع نداره ماساژ میدم چند نوبتم کمی پارچه گرم گذاشتم زیر شکمش ولی تا الان جواب نداده فکرنمیکنم زنده بمونه با این اوضاع ??? نمیدونم شکمش طبیعی چطور باید باشه که بفهمم نفخ و ورم داره یا نه کسی راهکار فوری نداره شکمش باز بشه چهار روزه دفع نداشته اشتهاش داره دیگه کم میشه کمتر میخوره امروز
پاسخ
پیام خصوصی چک کنید لطفا
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان