امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واگذاری دو بچه گربه یتیم زیبا اصفهان
سلام

دو بچه گربه عسلی زیبا اما یتیم احتمال قوی تازه متولد شده از دیروز تا به حال در وی آب پشت خانه ما زیر آفتاب بودند و ما خیال کردیم مادرشان می آید می بردشان. اما حالا مطمئن شده این بلایی سر مادرشان آمده و کسی به دادشان نمی رسد.
هر دو ظاهراسالم هستند اما ما نمی توانیم از آنها نگهداری کنیم. چون باید با سرنگ و پستانک غذا داده شوند. با زحمت کمی شیرپاستوریزه به آنها دادیم اما می دانیم که راه درستش این نیست.
اگر لطف کنید و سر پرستی آنها را قبول کنید بسیار ممنون شما خواهیم شد.

ابطحی
خمینی شهر- استان اصفهان
09010877697

[عکس: cats.jpg?dl=0]

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
دوست عزیز وصعیت این بچه ها خیلی بده نمیتونید برای چکاب دامپزشک ببرید؟
فقط شیر بدون لاکتوز بدین و اینکه چشمهاشون رو با یه پنبه با چای ولرم پاک کنید و بعد خشک کنید
لطفا توی یک جعبه بذارید و زیرشون پارچه پهن کنید
و تا پیدا شدن سرپرست لطفا ازشون نگهداری کنید میددنم سخته ولی اینجوری رهاشون نکنید
پاسخ
همین الان به اندازه ای که از آنها نگهداری کردم بشدت با مخالفت خانواده بوده است. واقعا کار دیگری نمی توانم بکنم. این گربه ها یک شبانه روز بود که رها شده بودند و همین حالا با زحمت زیاد با سرنگ کمی شیر پاستوریزه به آنها دادم.
اما در مورد چشمهایشان نمی دانم که به خاطر بیماری است یا اینکه چون به احتمال قوی چندروزه هستند باید چشمشانشان بسته باشد و خواندم اگر الان به چشمهایشان دست بزنم حتی ممکن است کور شوند.
ااگر کسی را در اصفهان و اطراف سراغ دارید که بتواند قبول زحمت کند بسیار متشکر خواهم شد.
پاسخ
من اگهیتونو شر میکنم انشاالله کسی پیدا بشه...
پاسخ
حداقل جای مناسب بذاریدشون داخل جعبه ...خواهش میکنم اینجوری که روی زمین افتادن ....اون که روی زمین دراز کشیده حالش خوبه؟؟
چشمهاشونو پاک کنید خیلی ارووم اینجوری که ولشون کنید کور میشن حتما...
پاسخ
(07-28-2019، 11:21 PM)shivid نوشته: حداقل جای مناسب بذاریدشون داخل جعبه ...خواهش میکنم اینجوری که روی زمین افتادن ....اون که روی زمین دراز کشیده حالش خوبه؟؟
چشمهایشان را با چای ولرم پاک کردم. الان هم داخل جعبه هستند. اما یکی از آنها خیلی تلاش می کند از جعبه فرار کند. مشکل  دیگر این است دفع خاصی نداشته اند با آنکه شکم و مقدشان را بارها مالش دادم. 
اما آن یکی که زمین افتاده بود حالش بدتر شده. شاید تا صبح دوام نیاورد.
پاسخ
لطفا این لینک رو مطالعه کنید در مورد تغذیه اشون...لطفا جاشونم گرم نگه دارید پیششون پارچه ای چیزی بذارید ...
http://www.kitten.ir/thread-737.html
پاسخ
(07-28-2019، 11:58 PM)shivid نوشته: لطفا این لینک رو مطالعه کنید در مورد تغذیه اشون...لطفا جاشونم گرم نگه دارید پیششون پارچه ای چیزی بذارید ...
http://www.kitten.ir/thread-737.html

به خاطر ارسال لینک متشکرم. البته قبلا این لینک و لینکهای مشابه را خوانده ام و سعی کردم تا می شود مثل دستور آنها عمل کنم. اما چند مشکل این بود دقیقا مطمئن نبودم و نیستم که مثلا حجم یک قطره چکان- که با آن به گربه ها شیر می دادم چقدر است و آیا زیادی داده ام یا کم.  مشکل دوم هم مربوط به دفع است با اینکه سعی کردم مطابق دستور العمل و حتی طبق فیلمی که در یوتیوب دیدم گربه ها را وادار به دفع بکنم نشد. و مشکل سوم هم مخالفت خانواده است. الان یواشکی آنها را آورده ام به اتاق و هیچ کولر و پنکه ای هم روشن نیست و امیدوارم سردشان نشود. 
واقعا کار بیشتری در این شرایط از دستم بر نمی آید.
پاسخ
ممنونم ازتون...امیدوارم بچه ها دووم بیارن و تا فردا یه نفر پیدا بشه ازتون تحویل بگیره
پاسخ
(07-28-2019، 11:46 PM)smabtahi نوشته:
(07-28-2019، 11:21 PM)shivid نوشته: حداقل جای مناسب بذاریدشون داخل جعبه ...خواهش میکنم اینجوری که روی زمین افتادن ....اون که روی زمین دراز کشیده حالش خوبه؟؟
چشمهایشان را با چای ولرم پاک کردم. الان هم داخل جعبه هستند. اما یکی از آنها خیلی تلاش می کند از جعبه فرار کند. مشکل  دیگر این است دفع خاصی نداشته اند با آنکه شکم و مقدشان را بارها مالش دادم. 
اما آن یکی که زمین افتاده بود حالش بدتر شده. شاید تا صبح دوام نیاورد.
دوست عزیز ، مشکل مدفوع و ادرار نکردن گربه ها خیلی جدیه. باید در اسرع وقت به دامپزشک ببرینشون وگرنه مثانه و شکمشون از داخل پاره میشه. گربه ها هر چقدر هم که درد داشته باشند مثل ما آدمها غر نمی زنن. 
کسی اینجا کمکت نمی کنه خودت باید نجاتشون بدی.
پاسخ