امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی و کمک پزشکی
سلام

من 5 روز پیش یه بچه گربه لاغر و ضعیف پیدا کردم به نظر حدود  5 ماهه میاد 800 گرم وزن داره و یه چشمش و مقداری از دمش را از دست داده چهار روز می برم هر 12 ساعت سرم تزریق می کنن تشخیص دکتر کم آبی بدن،عفونت ،سوء تغذیه و آلودگی به ایدز گربه سانانه،کم خونی شدید داره و دکتر گفتند باید انتقال خون در حدود 20 سی سی بهش انجام شود یک گربه دیگه حدود 3 ماه پیش پیدا کردم که الان بزرگ شده و 2.5 وزن داره اون بردم خونش بهش نخورد و کسی رو نمی شناسم که گربه سالم داشته باشه و خون بده و البته من تو یکی از کامنت ها خوندم که نوشته بود ممکن انتقال خون به مرگ حیوان منجر بشه.لثه ها و زبونش تقریبا سفیده و در کل بی حاله و قلبش تند میزنه،دکترش گفتند اگر انتقال انجام نشه از بین میره نمی دونم راه جایگزین یا دارو که خونساز باشه هست که این بچه نجات پیدا کنه.چیز دیگه ای که هست روز های اول بیرون روی داشت و بعد از سرم زدن خوب شد ولی بعد یک روز دفعش قطع شده به دکتر گفتم شربت لاکتوز داده البته گفتن باید ازش عکس تهیه بشه چرا که تو معده غذا بود و تو روده ها نه ولی گفتند چون ضعیفه فعلا تا قبل از انتقال خون عکس نگیرید چون ممکن برا گرفتن در زمان گرفتن عکس اذیت بشه و از بین بره.خوراکش  هم کمه و بعد از خوردن شربت یکبار فقط دفع داشت فقط ادار می کنه.

ممنون میشم راهنمایی کنید چون کسی  دیگه ای رو بجز این سایت نمیشناسم بتونه کمک کنه.???
پاسخ
دوست عزیز لطفا از حال گربتون خبر بدین
در اینجور موارد میتونید در اینستاگرام و تلگرام سرچ کنید گروه های حمایت از حیوانات رو پیدا کنید و درخواست فوری بدین تا اگهی بذارن تا زودتر گربه ای با شرایط انتقال خون پیدا بشه
الان کدوم کلینیک و شهر تشریف دارین؟
پاسخ
(09-09-2019، 05:19 PM)shivid نوشته: دوست عزیز لطفا از حال گربتون خبر بدین
در اینجور موارد میتونید در اینستاگرام و تلگرام سرچ کنید گروه های حمایت از حیوانات رو پیدا کنید و درخواست فوری بدین تا اگهی بذارن تا زودتر گربه ای با شرایط انتقال خون پیدا بشه
الان کدوم کلینیک و شهر تشریف دارین؟

سلام
تهرانم،کلینک درین،چهار راه سرسبز ،بردم.حالش با گذشت زمان خیلی بهتر شده غذا می خوره، بازی می کنه، دفع هم داره.فقط بدنش داغه و قلبش به نظر تند تر از معمول می زنه.می ترسم انتقال خون انجام بدم خدای نکرده از بین بره.
پاسخ