امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام نژاد‌های گربه شخصیت دوستانه‌تری دارند؟
#1
گربه‌ها سردتر و خودخواه‌تر از سگ‌ها هستند. آن‌ها حیوانات بسیار مستقلی هستند و در مقایسه با سگ‌ها، بیشتر از انسان‌ها فاصله می‌گیرند. به همین دلیل انسان‌ها سگ‌ها را بیشتر دوست دارند.
برترین‌ها - ترجمه از الهام مظفری: گربه‌ها سردتر و خودخواه‌تر از سگ‌ها هستند. آن‌ها حیوانات بسیار مستقلی هستند و در مقایسه با سگ‌ها، بیشتر از انسان‌ها فاصله می‌گیرند. به همین دلیل انسان‌ها سگ‌ها را بیشتر دوست دارند. اما به این معنا نیست که گربه‌ها ناز و دوست داشتنی نیستند. حتی مستقل‌ترین گربه‌ها هم گاهی به انسان اجازه می‌دهند به آن‌ها محبت کنند. اما برخی نژاد‌های گربه ذاتا بامحبت‌تر و اجتماعی‌تر از بقیه هستند. در اینجا می‌توانید با آن‌ها آشنا شوید.

گربه حبشی
داشتن گربه حبشی تجربه خوب و جالبی است. آن‌ها باهوش و بازیگوش هستند. شاید دوست نداشته باشند مدام آن‌ها را بغل کنید، اما همیشه آماده بازی هستند و به راحتی فضای خود را با گربه‌ها و سایر حیوانات خانگی سهیم می‌شوند.
 
گربه ایرانی
این گربه‌ها بسیار آرام و دوست داشتنی و عاشق نشستن و لم دادن روی تخت هستند و همان طور که از نژاد شاهانه آن‌ها انتظار می‌رود، از مورد توجه قرار گرفتن لذت می‌برند. آن‌ها بسیار وفادارند و به اعضای خانواده خود علاقه دارند.
 
گربه موکوتاه انگلیسی
این نژاد برخلاف گربه‌های ایرانی، مو‌های کوتاه و قابل کنترلی دارند. آن‌ها بسیار مهربان و خونگرم هستند. آن‌ها با چشمان گرد درشت و صورت گرد و نیاز به محبت و توجه شما دلتان را می‌برند.
 
گربه بمبئی
شاید برخی معتقد باشند که گربه سیاه بدیمن است، اما قطعا آن‌ها هرگز شانس این را نداشته اند که با گربه بمبئی مواجه شوند. حتی اگر رنگ مشکی این نژاد برایتان جالب نباشد، وقتی نزدیک شما می‌آید و با مالیدن خودش به لباستان از شما می‌خواهد او را نوازش کنید دلتان می‌رود.

گربه مین‌کون (maine coon)
اگرهمیشه آرزو داشتید گربه‌ای داشته باشید که نه تنها قلب بزرگی داشته باشد، بلکه جثه بزرگی هم داشته باشد، مین‌کون همان چیزی است که می‌خواهید. شاید این نژاد در نگاه اول ترسناک به نظر برسند، چون بزرگتر از گربه‌های معمولی است، اما اجازه ندهید ابعادش شما را گول بزند، آن‌ها واقعا مهربانند و رفتار خوبی با جانوران دیگر از جمله گربه‌ها، سگ‌ها و انسان‌ها دارند.
 
گربه رگدال (ragdoll)
این گربه‌های دوست داشتنی و بازیگوش شما را قانع می‌کنند که گربه‌ها هم می‌توانند مثل سگ‌ها باشند. آن‌ها دوست دارند وقتشان را با شما بگذرانند و با همه اعضای خانواده صمیمی می‌شوند.

گربه اسفینکس (sphynx)
تجربه رویارویی با این گربه بی‌مو چیزی نیست که به راحتی فراموش کنید. نه تنها به خاطر ویژگی‌های ظاهری منحصر به فرد، بلکه به این خاطر که بسیار مهربان و صمیمی هستند و از جلب توجه خوشحال می‌شوند.

گربه موگی (moggy)
این نژاد بسیار اجتماعی و باهوش است و می‌تواند شما و خانواده تان را ساعت‌ها سرگرم کند.
 
اسکاتیش فولد (scottish fold)
این گربه‌ها با گوش‌های تاخورده شخصیت بسیار باهوش و بازیگوشی دارند. آن‌ها تعامل با انسان‌ها را دوست دارند و پازل و بازی را دوست دارند. آن‌ها از توجه انسان آنقدر لذت می‌برند که نمی‌توانید مدت طولانی به حال خود رهایشان کنید.
 
گربه تونکینس (tonkinese)
ترکیب نژاد‌های برمه‌ای و سیامی، این گربه دوست داشتنی را خلق می‌کند که عاشق توجه است. طبیعت بسیار دوستانه آن‌ها این سوال را برمی انگیزد که اصلا چرا فکر می‌کنیم گربه‌ها خودخواه و منزوی هستند.
 
نژاد سیامی
این نژاد به شما اجازه می‌دهد دقیقا بدانید که در هر شرایطی چه احساسی دارد و از شما چه می‌خواهد؛ و معمولا فقط محبت و توجه شما را می‌خواهند. این گربه‌های دوست داشتنی با انسان‌ها زود صمیمی می‌شوند و بهترین دوستان هستند.

گربه کوریلیان بابتیل (Kurilian Bobtail)
این گربه با برآمدگی کوچک دمش جای بیشتری در قلبتان باز می‌کند. این نژاد یکی از معدود نژاد‌هایی است که به طور طبیعی تکامل یافته و به خاطر بدن ورزشکاری و مهارت‌های شکارش مشهور است وعلاقه زیادی به بازی با انسان‌ها دارد.
 
گربه آبی رنگ روسی
گربه آبی رنگ روسی اگرچه خجالتی‌تر از سایر گربه هاست، اما اگر راحت باشد بسیار بازیگوش و مهربان است. آن‌هابه جای اینکه با همه دوست شوند، مایلند با یکی دو نفر صمیمی شوند و احساس خاصی به آن‌ها پیدا می‌کنند.

گربه سومالی
این گربه‌ها از نظر رنگ و پوشش بسیار باشکوه هستند؛ بنابراین اگر دوست دارید گربه‌ای داشته باشید که مدل عکس‌های اینستاگرامتان باشد، انتخاب خوبی برای شماست. علاوه بر این، گربه سومالی بسیار کنجکاو و بازیگوش است.
 
گربه مانکس (Manx)
این گربه بسیار اجتماعی است، انرژی زیادی دارد و کاملا دوست دارد مرکز توجه باشد. گربه مانکس بسیار بازیگوش است و باخوشحالی ساعت‌ها بازی می‌کند و خانه را با شما می‌گردد. آن‌ها با چشمان گرد و شخصیت آرامشان، خودشان را در قلبتان جا می‌کنند.
 
گربه راگامافین (Ragamuffin)
دلایل زیادی برای دوست داشتن این نژاد هست. آن‌ها عاشق نشستن روی پای شما، یاد گرفتن ترفند‌های جدید و بازی با شما هستند. این‌ نژاد برای کودکانی که می‌خواهند با گربه‌ها وقت بگذرانند بسیار مناسب است، چون عاشق توجه هستند و اگر عشق کافی دریافت کنند، خوشحال هستند و اجازه می‌دهند مثل یک کودک بغلشان کنید.
 
گربه چارتروکس (Chartreux)
اجازه ندهید طبیعت آرام این نژاد شما را گول بزند، چارتروکس شخصیت بزرگ و نیاز‌های زیادی دارد و عاشق محبت و توجه و بازی است.

کدام نژاد‌های گربه شخصیت دوستانه‌تری دارند؟
بابتیل ژاپنی
این گربه‌ها نماد خوش شانسی در ژاپن هستند. آن‌ها در جمع‌های خانوادگی بسیار شاد هستند و تنها چیزی که می‌خواهند این است که در فعالیت‌های شما باشند و مورد توجه قرار گیرند.
 
گربه مانچکین (Munchkin)
مانچکین‌ها کوچکتر از سایر گربه‌ها هستند، اما با کسانی که به آن‌ها محبت کنند صمیمی می‌شوند. برای آن‌ها مهم نیست صاحبشان یا یک فرد کاملا غریبه باشید، در هر حال از دریافت عشق خوشحال می‌شوند. شادترین روز آن‌ها روزی است که بتوانند همه جای خانه را کشف کنند، بعد روی پایتان بنشینند و نوازش شوند.
 
گربه کِرل آمریکایی
این گربه گوش‌های خمیده و شخصیت گرمی دارد. آن‌ها با صاحبان خود بسیار صمیمی می‌شوند، اما از هرکسی که بخواهد به آن‌ها محبت کنند هم استقبال می‌کنند و عاشق بازی و تعاملند.
 
گربه بنگال
این گربه‌های باشکوه رنگ منحصربه فردی دارند. اما برخلاف ببر‌های بنگال صمیمی هستند و از اعضای جدید خانواده استقبال می‌کنند. آن‌ها همیشه نیاز به توجه دارند.
 
گربه سیبری
این نژاد روسی قدیمی بیش از ۱۰۰۰ سال قدمت دارد، بسیار بازیگوش است و از نظر نیاز به محبت و توجه و تعامل با انسان مثل سگ است.

پاسخ


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart تشخیص نژاد بچه گربه Etr 4 3,159 05-06-2016، 12:48 PM
آخرین ارسال: Etr

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان