امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی درمان عفونت لثه بچه گربه
سلام دوستان ،من بچه گربه ای را پیدا کردم که لثه طرف راستش عفونت شدید کرده بوی بد میده ،انگار لثه اش خورده شده، همون موقع که پیدا کردم یه دامپزشک اونجا بود گفتنیم سی سی بهش شربت کوتریموکسازول بدم.بعد از شستشو،عفونت لثه اش با گوش پاک کن و دستمال کاغذی پاک کردم و وقتی شربت دادم دهنش کف کرد کسی می تونه راهنمایی کنه چه دارویی بدم.
البته زیر شکمش هم حدود 5 سانت پوستش کاملا پاره شده که پماد تتراسایکین و شستشو با سرم و بتادین آقای دکتر گفت تجویز کردند ،خودم کپسول اموکسی سیلین هم رو زخمش ریختم بعد از اینکه پماد زدم. ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.
پاسخ
سلام اون چيز هايي كه آقاي دكتر گفتند رو اگر انجام داديد آيا تغييري در حال بچه گربه اتفاق افتاد?
پاسخ
(12-03-2019، 01:22 AM)animal love نوشته: سلام اون چيز هايي كه آقاي دكتر گفتند رو اگر انجام داديد آيا تغييري در حال بچه گربه اتفاق افتاد?

سلام،ممنون از پیگیری تون، همه را مو به مو انجام میدم حال عمومی اش خوبه.لثه اش رو به بهبودیه ولی اسهال و دل درد داره چون دلش می مالم آروم میشه ،از سایتتون خوندم پودر ors برا اسهال خوبه امروز تو آبش ریختم خورد( با کواموکسی کلاو تداخل نداره؟) همینطور توی یک سایت دیگه ای جوشونده آویشن گفته بود که با نعنا دم کردم بدم ببینم بهتر میشه. دهن زخم کشاله رونش بازه کمی بهتر شده ولی بسته نشده.ای کاش می تونستم عکسش براتون بفرستم.
پاسخ
(12-03-2019، 09:14 PM)رحمانی نوشته:
(12-03-2019، 01:22 AM)animal love نوشته: سلام اون چيز هايي كه آقاي دكتر گفتند رو اگر انجام داديد آيا تغييري در حال بچه گربه اتفاق افتاد?

سلام،ممنون از پیگیری تون، همه را مو به مو انجام میدم حال عمومی اش خوبه.لثه اش رو به بهبودیه ولی اسهال و دل درد داره چون دلش می مالم آروم میشه ،از سایتتون خوندم پودر ors برا اسهال خوبه امروز تو آبش ریختم خورد( با کواموکسی کلاو تداخل نداره؟) همینطور توی یک سایت دیگه ای جوشونده آویشن گفته بود که با نعنا دم کردم بدم ببینم بهتر میشه. دهن زخم کشاله رونش بازه کمی بهتر شده ولی بسته نشده.ای کاش می تونستم عکسش براتون بفرستم.
پاسخ
سلام خدمتتون دامپزشك راجب اسهال گربتون توصيه اي نكرد؟ فك نكنم آموكسي كلاو با ors تداخل داشته باشه.اما گربتون غذا ميخوره به غير از اسهال استفراغ داره بازي ميكنه (فعاله)؟
خوش حالم حال گربتون نسبت به قبل بهتر شده
پاسخ
(12-04-2019، 04:05 PM)animal love نوشته: سلام خدمتتون دامپزشك راجب اسهال گربتون توصيه اي نكرد؟ فك نكنم آموكسي كلاو با ors تداخل داشته باشه.اما گربتون غذا ميخوره به غير از اسهال استفراغ داره بازي ميكنه (فعاله)؟
خوش حالم حال گربتون نسبت به قبل  بهتر شده

سلام ممنونم ازتون 
خیلی زیاد فعال نیست بعضی وقت ها غلطت می خوره و تو جاش بازی می کنه ،غذا هم می خوره اول آب زیاد می خورد الان دیگه نمی خوره با سرنگ ors محلول در آب بهش میدم.استفراغ نداره . من تا امروز فکر می کردم نره ولی ماده است قسمت مقعدش باد داره و همچنان اسهاله.خودم ازشون خواستم یه دارو برای اسهال بدند دیفنوکسیلات نوشتن که چون به اصرار خودم بود و ایشون گفتن اسهال راهی برای خروج عفونت از بدنشه بهش ندادم چون این قرص تحرکات گوارشی را هم کم می کنه.پریروز کلی ازش عفونت بدون بو ازش خارج شد ولی الان قطع شده.
پاسخ
سلام ببخشيد چن روز نبودم با توجه به حرف هاي شما حالش خوب داره ميشه انشالله زودتر خوب بشه حال الانش خوبه?
پاسخ
(12-10-2019، 02:19 AM)animal love نوشته: سلام ببخشيد چن روز نبودم با توجه به حرف هاي شما حالش خوب داره ميشه انشالله زودتر خوب بشه حال الانش خوبه?
سلام
ممنون،انشالله شما و گربه هاتون همیشه سلامت باشید.
بله خدا را شکر خیلی بهتر شده،دلش یکم درد داره و با عرض معذرت مدفوعش هم سفت نشده ولی نسبت به قبل که بی اختیار بود خیلی بهتر شده.
پاسخ