امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه گربه
سلام.پنج تا بچه گربه تو پارکینگ ما هستن.از دوتا شون عکس فرستادم.میخواستم بدونم چشم شون عادیه یا نه و دامپزشکی هم نمی تونم ببرمشون.نارنجیه خیلی وقت ها عطسه می کنه و قهوه ای هم یه روزه انگار بیحاله.همش می خوابه و برای شیر خوردن هم نمیاد.
ممنون که کمک می کنید.

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
سلام من خیلی دیر پیام شما رو دیدم لطفا از علایم دیگه گربه ها بگین شیر میخورن؟دفع دارن؟تحرک؟
پاسخ
(05-24-2020، 12:57 AM)shivid نوشته: سلام من خیلی دیر پیام شما رو دیدم لطفا از علایم دیگه گربه ها بگین شیر میخورن؟دفع دارن؟تحرک؟

بله شیر می خورن.
البته مامانشون می ره بیرون هر ۳ _۴ ساعت بهشون شیر میده.
دفع دارن ولی خیلی کم.
تحرک هم که بیشتر روز رو در حال بازی هستن.
پاسخ
اگر اسهال نیستن و عطسه ندارن علایم سرماخوردگی ندارن فقط با قطره استریل چشمی که از داروخونه انسانی میتونید بخرید چشماشونو شستشو بدین حتما با پنبه خشک کنید
پاسخ
سلام خسته نباشید
ما تقریبا یه ماهی هست یه بچه گربه از بیرون آوردیم خونه
حمام کردیم دو بار و حتی یکی دو هفته پیش به دامپزشک هم بردیم برای زدن واکسناش و دو تا واکسن زدن
و الان یه چند روزی هست که خیلی غذا کم میخوره و هر چی میدیم بهش فقط بو میکنه و میره
از نظر انرژی پر انرژیه و خوب بازی میکنه
خوابش هم یکم زیاد شده
میتونه دلیل غذا نخوردنش به دلیل گرمای هوا باشه؟
درضمن اسهال اینا نداره
پاسخ
(05-26-2020، 06:55 AM)shivid نوشته: اگر اسهال نیستن و عطسه ندارن علایم سرماخوردگی ندارن فقط با قطره استریل چشمی که از داروخونه انسانی میتونید بخرید چشماشونو شستشو بدین حتما با پنبه خشک کنید

ممنون از راهنمایی تون ولی چشم هاشون خودبه خود خوب شد.
فقط می خواستم بدونم کی می تونم بجه هاشو جدا کنم؟چون می خوام یکی از بچه هاشو نگه دارم.
مادرشون گربه خیابونیه و بچه ها ۲۵ فروردین به دنیا اومدند.
پاسخ
به هیچ عنوان زودتر از دوماهگی جداشون نکنید...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان