امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک!!
یه گربه خیابانی در کوچه ما بچه آورد و همه ی بچه هایش به جز یکی مردند.
من از آن بچه ی باقی مانده در پارکینگ نگه داری می کنم؛اما مادرش پشت در میآید و بچه اش را صدا می زند. بچه گربه هم همین طور.
چه طور می توانم بچه گربه را از مادرش جدا کنم؟ گربه ی مادر مریض است و نمی خواهم بچه گربه با او تماس داشته باشد.
پاسخ
دوست عزیز به جای جدا کردن بچه از مادر لطفا گربه مادر رو به همراه بچه بگیرید و داخل باکس بذارید و ببرید کلینیک تا احیانا اگر بیماری هست درمان بشن و بعد با هم در حیاط خونتون بذاریدشون جدا کردنشون نمیتونه کار درستی باشه...
پاسخ
مشكل مادر بچه گربه چه چيزي است؟ با جدا كردن به هر دو حيوان ظلم مي كنيد لطفا به جاي پاك كردن صورت مسئله به اصل مسئله رسيدگي كنيد.
پاسخ
خب من نمیتونم مادره رو ببرم کلینیک.
من فقط ۱۳ سالمه. همین بچه گربه هم به زور پدر و مادرمو راضی کردم که نگهش داریم. اونم تو پارکینگ.
پاسخ
(07-20-2020، 01:01 AM)animal love نوشته: مشكل مادر بچه گربه چه چيزي است؟ با جدا كردن به هر دو حيوان ظلم مي كنيد لطفا به جاي پاك كردن صورت مسئله به اصل مسئله رسيدگي كنيد.

چیزی که زیاد داره مشکله.
کک داره. زیر پوستش یه حشره های ریزی داره.
زیر گلوشم چند وقته هی ۵ سانت باد می کنه بعد می ترکه.
پاسخ
(07-19-2020، 10:29 AM)shivid نوشته: دوست عزیز به جای جدا کردن بچه از مادر لطفا گربه مادر رو به همراه بچه بگیرید و داخل باکس بذارید و ببرید کلینیک تا احیانا اگر بیماری هست درمان بشن و بعد با هم در حیاط خونتون بذاریدشون جدا کردنشون نمیتونه کار درستی باشه...

یه چیز دیگه ام این که اون گربه ی خیابونیه و نمی تونه تو پارکینگ زندگی کنه.چند بار سعی کردم؛اما نمیشه همش فرار می کنه. حتی وقتی بارون می آد ترجیح می ده زیر بارون وایسه و مریض بشه تا بیاد تو خونه ی ما. غذا هم گوشت بندازی جلوش نمی خوره. فقط و فقط از تو آشغالا غذا می خوره.
پاسخ
ببخشيد شما كجا زندگى ميكنيد؟
پاسخ
واى وضع مادره خيلي بده عكسى داريد از مادر و بچه؟
پاسخ
(07-20-2020، 12:19 PM)Kitten2۲ نوشته:
(07-19-2020، 10:29 AM)shivid نوشته: دوست عزیز به جای جدا کردن بچه از مادر لطفا گربه مادر رو به همراه بچه بگیرید و داخل باکس بذارید و ببرید کلینیک تا احیانا اگر بیماری هست درمان بشن و بعد با هم در حیاط خونتون بذاریدشون جدا کردنشون نمیتونه کار درستی باشه...

یه چیز دیگه ام این که اون گربه ی خیابونیه و نمی تونه تو پارکینگ زندگی کنه.چند بار سعی کردم؛اما نمیشه همش فرار می کنه. حتی وقتی بارون می آد ترجیح می ده زیر بارون وایسه و مریض بشه تا بیاد تو خونه ی ما. غذا هم گوشت بندازی جلوش نمی خوره. فقط و فقط از تو آشغالا غذا می خوره.

پارکینگ خونه اگر مشترک نیست میتونید برای مادر و بچه داخل پارکینگ یه جعبه بذارید که سزپناهش باشه و غذا بذارید به مرور عادت میکنه...یعنی چی خیابونیه نمیتونه تو پارکینگ بمونه ؟؟؟پارکینگ بخشی از محیط بیرون هست قرار نیست گربه رو داخل خونه ببرید که بگیم.نمیتونه و باید ازاد باشه...
اگر بتونید کمک بگیرید و مادر رو دکتر ببرید خیلی خوبه چون به نظر شرایط بدی داره و داره درد میکشه ....
پاسخ
از هم جداشون نکنین. توله تا یکماه حداقل به مادرش نیاز داره. افزون بر این چجوری دلت میاد؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان