امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه زمان به دامپزشک مراجعه شود؟
بی اشتهایی در گربه برای یکی دو روز میتواند نشان دهنده وجود مشکل باشد.به یاد داشته باشید که گربه ها در پنهان کردن امراض خود بسیار ماهر هستند . هر تغییری در رفتار گربه به همراه یک یا چند تا از علایم زیر میتواند دلیلی برای مراجعه به دامپزشکی باشند.
1-دفع ادرار و مدفوع در مکان نامناسب
2-تغییر در عکس العمل ها
3- بروز استرس اشکار
4- تغییر در میزان فعالیت
5- تیمار بیش از حد (لیسیدن)
6- تغییر در برنامه خواب
7- تغییر در وزن
8- تغییر در مقدار نوشیدن اب و خوردن غذا
9- بوی بد دهان

https://www.facebook.com/pages/کلینیک-دا...9922236376
پاسخ
با سلام و عرض تشکر میخواستم لطف کنید و من رو در مورد مشکلی که برای یه گربه خیابونی پیش اومده راهنمایی کنید. این گربه ها که در موردشون حرف میزنم توی حیاط ما به دنیا اومدن و مادرشون گذاشتشون رفت و از فروردین تو حیاط ما بودند و من هر روز بهشون غذا می دم. 2 تا نر و یه ماده هستن. روز شنبه من براشون جگر مرغ خریدم و بهشون دادم بعد زا خوردنش مشکلی نداشتن اما حدود ساعت 8 شب دیدم که گربه ماده که اسمش لوسی هستش داره تو راه پله ها بالا میاره . خیلی ترسیدم . بعد از اون دیگه فک نمیکنم استفراغ کرده باشه اما الان یکی دو روزه خیلی بی حال شده و اصلأ اشتها نداره . هر چی بهش میدم نمیخوره.خیلی نگرانشم . گربه ها خیلی دوستم دارن اما فقط میذارن که من نازشون کنم ، نمیذارن بغلشون کنم برای همین نمیتونم ببرمش کلینیک دامپزشکی . اگه ممکنه راهنمایی کنید چیکار براش انجام بدم خوب بشه.
پاسخ
در کل گوشت خام نباید بهشون میدادید چون ممکن بیماری های زیادی رو به گربه وارد کنه . به نظر من شما میتونید اونا رو بغل کنید اگر هم نتونستید ویزیت در منزل بهترین راه که به نظر من راه دوم بهتره هزینش فقط 10000 تومان بیشتره
Angel
پاسخ
ممنونم دوست عزیز . خداروشکر حالش خوب شده و مشکل دیگه ای نداره. کلأ چون گربه خیابونی هستن دارو و واکسن نزدن . ایشالا فردا پس فردا میرم براشون داروی ضد انگل میگیرم میدم بخورم یعنی امیدوارم بخورن . من خودم دیگه خیلی مراعات میکنم و غذا پخته بهشون میدم اما خب انقد تو کوچه و پیش گربه های دیگه و سر سطلای زباله میرن زحمت کار منو از بین میبرن وروجکا
پاسخ
(01-31-2014، 09:02 PM)shirin.6907 نوشته است: ممنونم دوست عزیز . خداروشکر حالش خوب شده و مشکل دیگه ای نداره. کلأ چون گربه خیابونی هستن دارو و واکسن نزدن . ایشالا فردا پس فردا میرم براشون داروی ضد انگل میگیرم میدم بخورم یعنی امیدوارم بخورن . من خودم دیگه خیلی مراعات میکنم و غذا پخته بهشون میدم اما خب انقد تو کوچه و پیش گربه های دیگه و سر سطلای زباله میرن زحمت کار منو از بین میبرن وروجکا Angel  
سلام. وقتی میره بیرون حواستو جمع کن تصادف نکنن.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آیا میخواهید بدانید دامپزشک گربه شما در هنگام معاینات دوره ای به دنبال چیست؟ shivid 0 1,152 12-02-2013، 01:40 PM
آخرین ارسال: shivid

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
با کلیک روی گوگل +۱ و اشتراک گذاری در فیس بوک از انجمن حمایت از گربه های خیابانی ایران حمایت کنید