امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشنایی با کاربران
سلام به انجمن حمایت از گربه ها خوش آمدید...
در این تاپیک خودتون رو معرفی کنید تا بیشتر با هم آشنا بشم...

ممنون
HeartHeartHeart
پاسخ
خوب شما که میخواید این بحث رو باز کنید! اول از خودتون شروع کنید
پاسخ
من سحر هستم..دیگه داره 28 سالم میشهDodgy...متاهلم...کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی...کارمند..ساکن بهشهر مازندران....4 تا گربه دارم که خیلی دوسشون دارم (یکسالی میشه)
دیگه چی بگیم؟
Big Grin
پاسخ
من هم اشگان هستم.. دیگه داره 32 سالم میشهSmile.. مجردم..دیپلم در رشته علوم انسانی.. شغلم پخش روسری شاله..ساکن همدان.. 3 تا بچه گربه دارم که باگربه ای که دیروز بعدظهر از تو سطل اشغال بیرون گشیدم میشن 4 تا!( زندگی برام نذاشتنBig Grin)
پاسخ
خب من مریم هستم!
لیسانس صنایع دستی
یه گربه دارم
31 سالم هست و اصفهان زندگی میکنم
پاسخ
من امیرحسین هستم 18 سالمه دیپلم معماری دارم.و خراسان رضوی زندگی میکنم...عاشق حیواناتم مخصوصا گربه و سگ ...الان هم دنبال ی پیشی خوشگل میگردم .با تمام نژاد ونکات نگهداری و بیماریهای گربه ها هم آشنا هستم............................
پاسخ
سلام دوستان من یک گربه زیبا میخوام خواهش میکنم کمکم کنید ممنون میشم.09353231022

راستی من امیر علی هستم 24 ساله از تهران.دانشجوی رشته iT عاشقه گربه هام
پاسخ
سلام.
من رانیا هستم,20 سالمه و دانشجو.
5 تا گربه دارمSmile که 4 تاشون باید واگذار بشنSad
خیلی دوس دارم گربه ها روSmile
پاسخ
من سامان هستم 28 ساله ساکن تهران لیسانس هتل داری دارم من تجربه نگهداری خیلی از حیونارو دارم ولی در حال حاضر یک گربه 1 ماه دارم که پیداش کردم ولی خیلی باهوش و مهربون ولی متاسفانه قادر به نگهداریش نیستم ومنتظرم یکم بزرگتر بشه تا بتونم واگزارش کنم
پاسخ
سلام من بهارم.......14 سالمه......عاشق کمک به حیوانات.........تا حالا 1 گربه و یه خرگوش از تو خیابون پیدا کردم و کمکشون کردم ولی گربه بعد 1 ماه و خرگوش بعد از 1 روز مردن.....من 1 ماهه که گربه دارم از واگذاری های سایت میهن پت بود.پسره،2 ماهه و فووووووووق العاده بانمک و... . به زودی مبرمش واکسن بزنه... اسمش ویلیام هست .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان
با کلیک روی گوگل +۱ و اشتراک گذاری در فیس بوک از انجمن حمایت از گربه های خیابانی ایران حمایت کنید