امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شب بیداری بچه گربه
من یک بچه گربه یک ماه نیمه دارم ولی شبا 2 تا 3 بار بلند میشه و میخواهد که غذا بخوره وبازی کنه راحل حل این مشکل چیه چون اگر بخواهد هر دفعه این کارو بکونه مجبور میشم واگزارش کنم
پاسخ
قبل از اینکه بخوابین حسابی باهاش بازی کنید و سیرش کنید...بهتر میشه ولی به هر حال بچست دیگه....دو سه ماه دیگه آرومتر میشه...
پاسخ
دوسته مهربان تهدید نکنید!! فکر کنید یه بچه اس که احتیاجات سن خودشو داره...کم کم این خصوصیت رو کنار میزاره و به ساعت خواب شما عادت میکنه ولی زمان میبره...به قول دوستمون باهاش بازی کنید و غذا هم براش بزارید سر شب و اینکه میتونید بهش ماست بدین تا بیشتر بخوابه ولی بهش اجازه ندین در طول روز بخوابه تا شب ها مثله شما بخوابه...در هر حال داشتن یه حیوون خونگی همیشه این موضوع رو برای ما ایجاد میکنه که کمی زندگیمونو تغییر بدیم...امیدوارم مشکلتون زودتر حل بشه و هیچوقت واگذارش نکنید...
پاسخ
خوب این بچه گربه الان راحت تر میخوابه چون قبلا تو اتاق نگرش میداشتم ولی در حال حاضر میزارمش تو حال ولی میخواهم بدونم کلا میشه شب رو کنار گربه خوابید یا نه خطری ندار یه وقت شب بیاد بپر تو صورت ادم یا چنگ بندازه اگه مشکل اینجنینی نداشته باشه می تونم شبا کنار خودم بخوابونمش ولی خوب می ترسم مشکلی پیش بیاد همچنین می خواهم بدونم من کی باید ببرمش که واکسن بزنه الان 1 ماهش بیشتر سپاسگذار میشم اگر منو راه نمایی کنید
پاسخ
معمولا آزاد که باشن و تنها شبها مشکلی ایجاد نمیکنن ...فکر کنم دوماهگی به بعد باید واکسن بزنید.
پاسخ
درود بر شما
من میخواسنم منو راه نمایی کنید که بدون برای گرفتن شناسنامه برای گربه ام باید چه کاری انجام بدم وگرفتن شناسنامه چقدر هزینه داره خواهش میکنم منو راه نمایی کنید.
پاسخ
برای گرفتن شناسنامه باید به کلینیک های دامپزشک یمراجعه کنید بعد از ویزیت و جکاب و دریفات اولین سری واکسن همزمام برای گربتون میتونید شناسنامه دریافت کنید و هزینه اش با واکسن در 70-80 تومن میشه البته حدودیه این رقم...اگه واکسن خورده شناسنامه به تنهایی 15-20 باید باشه
پاسخ
با درود

من بازم نیاز به راهنمایی برای نگهداری بچه گربه دارم البته اسمش سالار این کوچلو در حال حاضر فکر کنم نزدیک 2 ماهش من باید چند ساعت یک بار بهش غذا بدم چون من در روز دو دفع غذای جامد بهش میدم و چند دفع شیر ولی بازم تا من میرم سمت یخچال هی صدا میکنه و همش می خواهد بخوره من باید چیکار کنم فکر می کنم داره بد ادت میشه چون هر چی من می خورم میخواهد خواهش مینم راهنمایی کنید
پاسخ
در حدود 6بار باید بهش غذا بدین دوسته مهربان
این مطلب رو از سایت کلینیک پرشین براتون میزارم:
براي يك بچه گربه 3 ماهه تعداد 6 وعده غذا كه هر وعده حاوي 180 گرم غذا باشد ، كفايت مي‌كند و براي يك گربه 8 ماهه 3 وعده غذا (هر وعده 350 گرم) كافي است . براي گربه‌هاي بالغ 2 وعده (هر وعده 400 گرم) در نظر گرفته مي‌شود ولي آنهايي كه آبستن هستند ، بايد از 4 تا 5 وعده غذا (هر وعده 450 گرم) برخوردار شوند . البته اين اعداد و ارقام كاملا دقيق و علمي نيستند . چون گربه‌ها با توجه به جنس ، نژاد ، سن ، شرايط زيست و ميزان تحرك روزانه و ... نيازهاي متفاوتي به غذا دارند
پاسخ
با درود

کوچولوی ما تازگیا همش گاز میگیره فقطم از دستارو گاز میگیره وقتی باری میکنه هیجانی میشه و هی گاز میگیره هرچیم دعواش میکنم نمی فهمه و بدتر میکنه باید چیکار کنم[
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
با کلیک روی گوگل +۱ و اشتراک گذاری در فیس بوک از انجمن حمایت از گربه های خیابانی ایران حمایت کنید